پنجشنبه 2 اسفند 1397 - 9:41
پربازديدترين اخبار از استان
بوشهر
  • هيچ خبري موجود نيست

همزمان با سالروز ولادت حضرت فاطمه (س)

اجراي 50 ويژه برنامه فرهنگي روز زن در كنگان

به همت واحد خواهران اداره تبليغات اسلامي كنگان، امور بانوان فرمانداري، بسيج جامعه زنان و فعالين فرهنگي و مذهبي، 50 ويژه برنامه فرهنگي روز زن در اين شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي استان بوشهر، سرپرست اداره تبليغات اسلامي كنگان اظهار داشت: امروزه كسي نمي تواند نقش كاربردي زنان را در جامعه انكار كند چرا كه زنان نيمي از پيكره اجتماع را تشكيل داده و نقش او را در رشد و تعالي انسان و جامعه انساني مهم تلقي كرده اند.

حجت الاسلام رحيم اهرمي گفت: زن با تربيت صحيح خودش انسان درست مي کند، کشور را آباد مي کند، مبداء همه سعادت و خيرات از دامن زن بلند مي شود، در واقع زن بعنوان مربي جامعه، سرچشمه خيرات، جلوگاه عظمت الهي معرفي شده است.

وي در ادامه اين خبر كه 14 ارديبهشت 92 عنوان شد، افزود: به مناسبت ميلاد پر بركت حضرت فاطمه (س) و روز زن، 50 ويژه برنامه فرهنگي در سطح شهرستان كنگان از جمله: برپايي نمايشگاه عفاف و حجاب، تجليل از زنان برتر و نمونه، گفتمان هاي ديني با استفاده از اساتيد و بانوان فرهيخته، مسابقه عفاف و حجاب و جنگ نرم، تجليل از مربيان قرآني و برگزاري جشن هاي ويژه خواهران در مساجد و تكايا در شهرهاي كنگان، سيراف و بنك و روستاهاي پرك، بركه چوپان برگزار شده است.

يكشنبه 15 ارديبهشت 1392 - 11:43
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری