سه‌شنبه 30 بهمن 1397 - 20:15
پربازديدترين اخبار از استان
بوشهر
  • هيچ خبري موجود نيست

همزمان با سالروز ولادت كوثر قرآن

تجليل از 70 فعال فرهنگي و قرآني زن در كنگان

به همت ستاد برگزاري مناسبت هاي مذهبي كنگان و با همكاري اداره تبليغات اسلامي اين شهرستان، همزمان با سالروز ولادت كوثر قرآن حضرت فاطمه زهرا (س) از 70 فعال فرهنگي و قرآني زن نمونه دراين شهرستان تجليل شد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي استان بوشهر، سرپرست اداره تبليغات اسلامي كنگان اظهار داشت: زنان مسلمان بايستي با پيروي از آموزه‌هاي اسلام و شناخت هر چه بيشتر قدر و منزلت انساني خويش، تلاش همه جانبه‌اي براي رشد و ارتقاء حيات فردي، خانوادگي و اجتماعي خود داشته باشند.

وي گفت: زنان بايد با رفع عوامل عقب ماندگي، فقر، بي سوادي، بيماري و بي عدالتي، زندگي شايسته و درخور يك انسان مسلمان، همراه با آرامش، رفاه، سرافرازي و رشد و بالندگي در ابعاد مادي و معنوي براي خود و خانواده خود رقم بزنند.

سرپرست اداره تبليغات اسلامي كنگان تصريح كرد: در دنياي امروز شايسته است جوامع اسلامي فارغ از هياهوها و جنجالهاي مادي گرايانه و برابري طلبي‌هاي جنس گرايانه، با برخورداري از آموزه‌هاي غني اسلامي مبتني بر منزلت و كرامت واقعي انسان، شعار عدالت خواهي و كمال خواهي را سرلوحه خود قرار دهند و سعي در شناساندن جايگاه حقيقي خود به جوامع غربي كنند.

حجت الاسلام رحيم اهرمي در ادامه اين خبر افزود: با توجه به همجواري و هم مرزي و جمعيت مذهبي دو قطبي شهرستان زنان اين مرز و بوم بايد سعي دارند كه به الگودهي به ساير زنان كشورهاي اسلامي بپردازندكه با توجه به شاخصه هاي مصوب در شوراي اداراي شهرستان از 70 فعال فرهنگي و قرآني در مراسم سالروز ميلاد كوثر قرآن كه 11 ارديبهشت 92 برگزار شد، تجليل شد.

يكشنبه 15 ارديبهشت 1392 - 11:40
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری