دوشنبه 16 تير 1399 - 6:43
پربازديدترين اخبار از استان
قزوين
  • هيچ خبري موجود نيست

حجت الاسلام علي عادل پور:

شهيد مطهري نماد ايستادگي در برابر انحراف بود

امام جمعه الوند گفت: شهيد مطهري نماد ايستادگي در برابر انحراف بود.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان قزوين،حجت‌الاسلام علي عادل‌پور امام جمعه شهر الوند در گفتگويي پيرامون فرا رسيدن سالروز شهادت استاد مرتضي مطهري و روز معلم اظهار داشت: معلم نمادي از استقامت است که اين هفته منور به نور شهادت استاد مطهري،الگوي صبر و استقامت است.

وي افزود:استاد شهيد مطهري عالمي بود که افکار دشمنان را رصد مي‌کرد و در مقابل انحراف و فتنه‌ها مي‌ايستاد و جان خود را نيز در اين راه هديه کرد.

عادل‌پور در ادامه با اشاره به انتخابات پيش رو و ضرورت تحقق منويات مقام معظم رهبري در اين خصوص يادآور شد:امروز مهم‌ترين کار ما تحقق فرامين مقام معظم رهبري است.

امام جمعه الوند خاطرنشان کرد:يکي از فرامين مقام معظم رهبري حماسه سياسي يعني انتخابات است که در انتخابات بايد به طوري حرکت کرد تا تفرقه از سوي دشمنان به داخل کشور رسوخ نکند.

وي با بيان اين مطلب که بايد فردي اصلح براي رياست جمهوري انتخاب شود،تأکيد کرد:اگر عالمان و روشنفکران کشور نداي مقام معظم رهبري را لبيک گويند،قطعاً حماسه سياسي خلق خواهد شد.

اين مسئول يادآور شد:معلمان که طلايه‌داران فرهنگ جامعه هستند بايد استقامت و تقوا را پيشه کنند تا بتوانند حماسه سياسي را خلق کنند.

وي عنوان کرد:گروهي که امروز با علم و تربيت سر و کار دارند بايد نوراني حرکت کنند و همه فعاليت‌ها به سوي اعتقادات و تلاش براي خدا باشد.

عادل‌پور بيان داشت:بايد در اين مسير مراقب باشيم تا از نقشه راهي که رهبري انقلاب ترسيم فرمودند خارج نشويم و اگر از اين مسير پيروي کنيم مي‌توانيم فتنه‌هاي دشمن را در تمام صحنه‌ها خنثي کنيم.

يكشنبه 15 ارديبهشت 1392 - 8:8
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری