سه‌شنبه 8 بهمن 1398 - 23:10
پربازديدترين اخبار از استان
بوشهر
  • هيچ خبري موجود نيست

مشكلات خانه قرآن تسنيم تنگستان بررسي شد

طي نشستي با حضور سرپرست تبليغات اسلامي تنگستان، مسائل و مشكلات خانه قرآن تسنيم بررسي شد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي استان بوشهر، مدير خانه قرآن تسنيم در اين نشست ضمن بيان برخي از نيازمندي هاي ضروري اين خانه قرآن روستايي، مسائل و مشكلات خود در اين زمينه را مطرح كرد.

مرتضي شكوهي با تاکيد بر اينکه اين خانه قرآن تازه تاسيس روستايي از امکانات اوليه نظير کامپيوتر، ميز و صندلي و برخي لوازم کمک آموزشي محروم است تصريح کرد: نبود مکان مستقل فعاليت قرآني در روستاها از دغدغه هاي مديران خانه هاي قرآني است که حل اين مشكل، تلاش مضاعف مسئولين شهرستان را مي طلبد.

حجت الاسلام آيت اندرزيان نيز در سخناني اظهار داشت: بي‌شك قرآن كريم و آموزه‌هاي آن كامل‌ترين قانون براي زندگي بشريت و همچنين بهترين الگو و دستورالعمل براي امور تبليغي است.

سرپرست اداره تبليغات اسلامي تنگستان بهترين الگوي تربيتي براي والدين در تربيت فرزندان را قرآن و آموزه‌هاي قرآني برشمرد و گفت: خانواده‌ها بايد علاوه‌ بر الگوبرداري از معاني و مفاهيم قرآن براي انتخاب شيوه تربيتي خود، فرزندان خود را نيز با نور قرآن مأنوس كرده و تمسك به قرآن را در آنها نهادينه كنند.

گفتني است سرپرست اداره تبليغات اسلامي تنگستان در اين نشست كه 10 ارديبهشت 92 در اداره تبليغات اسلامي اين شهرستان انجام شد درخصوص رفع مسائل و مشكلات و تجهيز اين خانه قرآن روستايي قول مساعد داد.

شنبه 14 ارديبهشت 1392 - 12:49
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری