پنجشنبه 31 مرداد 1398 - 3:28
پربازديدترين اخبار از استان
سيستان و بلوچستان
  • هيچ خبري موجود نيست

جوانان به دنبال شغل‌هاي کاذب نباشند

رئيبس اداره تبليغات اسلامي سراوان گفت:کارگران و جوانان را به کار مستحکم و هميشگي توصيه کرده و از شغل‌هاي زودبازده وکاذب حذر کنند.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي سيستان و بلوچستان،حجت‌الاسلام غلامرضا دهقان در مراسم تجليل از کارگران نمونه و پرتلاش شهرستان سراوان با حضور محمدشريف خالقي فرماندار سراوان، مولوي ابراهيم ارباب جانشين امام جمعه مسجد جامع نور، رئيس دادگستري، مسئولان اجرايي و حضور پرشور کارگران دستگاه هاي اداري شهرستان در محل فرمانداري اظهار داشت: با تبريک سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن و مادر و روز جهاني کار و کارگر و روز ملي خليج فارس، اهميت کار و کارگر در اسلام بسيار با ارزش و با اهميت بوده و کسب روزي حلال براي هر مرد و زن جزو فرايض خداوندي است.

وي افزود: نتيجه ايستادگي و مقاومت کارگران در چنين روزي که منجر به نامگذاري روز جهاني کارگر شده است و با تلاش خود باعث پيشرفت و تعالي کشور شده‌اند جا دارد مسئولان نظام از اين قشر زحمتکش در اين روز تقدير و تشکر کنند.

امام جمعه سراوان بخش مهمي از جامعه اسلامي را قشر کارگر دانست که از بدو انقلاب در تمامي صحنه‌ها بوده و هستند و مي‌طلبد در بحث سرنوشت‌ساز امسال، حماسه سياسي با حضور پررنگ خود حماسه‌اي ديگر را رقم بزنند و از اين امتحان سربلند بيرون بياييم.

فرماندار سراوان هم در ادامه اين مراسم ياد و خاطره شهداي انقلاب به ويژه شهداي کارگري و همچنين ياد امام راحل را که همواره پشتوانه جامعه کارگري بودند، گرامي داشتند.

محمدشريف خالقي از کارگران به عنوان افرادي ياد کرد که هم جسم و جانشان و هم فکرشان را در راه کارگري مي‌گذارند از اين بابت مي‌توان تلاش آنها را از ديگر جوامع بيشتر دانست.

وي با بياناتي از رهبر معظم انقلاب که فرموده‌اند «مجموعه کارگري کشور به مثابه ستون فقرات مي‌باشند که به طور واضح از فلج شدن کشور جلوگيري مي‌کنند» اشاره و گفت: يعني اين که عرصه کار و کارگري هميشه قوام خودش را دارد.

فرماندار سراوان همچنين به حضور کارگران در جنگ تحميلي که کارهاي سنگيني از جمله ساخت سنگر را برعهده داشتند و از آنها به عنوان سنگرسازان بي سنگر ياد شده است و همچنين در برنامه‌هاي ملي و مذهبي و مطرح کشور حضور داشته که باعث پررنگ‌تر شدن مراسمات و راهپيمايي‌ها شده است و هميشه پشتوانه نظام و انقلاب بوده‌اند، اشاره کرد.

خالقي بيان داشت: هم اکنون در سال‌جاري در سال حماسه سياسي و اقتصادي جاي کارگر لحاظ و ديده شده است که اميدواريم اين قشر زحمتکش بتوانند حماسه‌اي جديد را خلق کنند.

شنبه 14 ارديبهشت 1392 - 12:17
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری