سه‌شنبه 30 بهمن 1397 - 18:58
پربازديدترين اخبار از استان
بوشهر
  • هيچ خبري موجود نيست

مادران حماسه ساز ايراني پيشتاز الگوپذيري از حضرت زهرا (س) هستند

سرپرست تبليغات اسلامي تنگستان در سخناني به مناسبت فرا رسيدن ميلاد حضرت فاطمه زهرا (سلام الله عليها) اظهار داشت: مادران حماسه ساز ايران اسلامي در الگوپذيري از برترين زن تاريخ اسلام و بشريت يعني حضرت فاطمه زهرا (سلام الله عليها) پيشتاز هستند.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان بوشهر، حجت الاسلام آيت اندرزيان در سخناني به مناسبت فرا رسيدن ميلاد حضرت فاطمه (سلام الله عليها) اظهار داشت: شناخت زندگي حضرت فاطمه (سلام الله عليها) و عمل به آن، جامعه را از بسياري ناهنجاري هاي فرهنگي و اجتماعي به دور نگه داشته و بهترين خط مشي در زندگي زنان است.

اندرزيان ادامه داد: ما در کشوري اسلامي زندگي مي کنيم که بايد در راستاي معرفي کردن حضرت فاطمه زهرا به جهانيان گام هاي بلندي برداريم تا ايشان به عنوان يک اسوه به همه ملل دنيا اعم از مرد و زن معرفي شوند.

حجت الاسلام اندرزيان با بيان اينكه زنان در جامعه اسلامي با پيروي از ولايت و امامت هم در عرصه اجتماع و هم در عرصه سياسي و اقتصادي شايسته ترين ارزش ها را در خود متجلي کرده اند گفت: مادران حماسه ساز ايران اسلامي در الگوپذيري از برترين زن تاريخ اسلام و بشريت يعني حضرت فاطمه زهرا(سلام الله عليها) پيشتاز هستند.

سرپرست تبليغات اسلامي تنگستان 10 ارديبهشت 92 تصريح كرد: زنان جامعه ما بايد به عنوان يک مادر در خانواده و يک زن در جامعه پيوسته از حضرت زهرا (سلام الله عليها) الگوي زندگي خود را برداشت کنند.

شنبه 14 ارديبهشت 1392 - 12:12
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری