يكشنبه 15 تير 1399 - 20:31
پربازديدترين اخبار از استان
كرمان
  • هيچ خبري موجود نيست

ترويج فرهنگ قرآني باعث رشد معنوي و اخلاقي جامعه مي شود

رئيس اداره تبليغات اسلامي بردسير گفت: ترويج فرهنگ قرآني باعث رشد معنوي و اخلاقي جامعه مي شود و مربيان قرآن در پيشگاه الهي ارزش فراوان دارند.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي كرمان،حجت الاسلام اكبر سلطاني در بازديد از مؤسسه قرآني محبت الزينب (س) اظهار داشت : قرآن قدرتي را براي رسيدن به سربلندي معرفي مي‎کند که اگر به آن عمل شود همچنان که امام راحل به آن عمل کرد انسان به عزت ابدي دست پيدا خواهد کرد و آن اينکه تنها خدا ما را کفايت مي‎کند.

حجت الاسلام سلطاني از وظايف اصلي مؤسسات قرآني ، خانه هاي قرآن و جلسات قرآني روستائي ،گسترش فعاليت هاي قرآني و آشنا کردن اقشار مختلف مردم با مفاهيم اين کتاب الهي و انس و الفت با آن عنوان كرد.

وي با بيان اينكه قرآن کتاب آسماني مسلمانان است و منحصر به تعاليم ودستورات مذهبي تنها نيست افزود:در اين كتاب آسماني نيز دستورات سياسي و اجتماعي مسلمانان نيز درآن درج شده است.

رئيس اداره تبليغات اسلامي بردسير بيان داشت:قرآن بهترين سخن است با آن سينه ها فراخ و درون ها نوراني مي شود ، راست ترين سخن و رساترين اندرز و نيکوترين داستان کتاب خداست پس بايد قرآن را آموخت و به ديگران آموزش داد.

وي در ادامه ترويج فرهنگ قرآني را باعث رشد معنوي و اخلاقي جامعه برشمرد و ابراز داشت:مربيان قرآن در پيشگاه الهي ارزش فراوان دارند.

در پايان مدير مؤسسه قرآني محبت الزينب (س) ضمن گزارشي از فعاليتهاي اين مؤسسه خواستار توجه بيشترمسئولان نسبت به فعاليتهاي قرآني شد و همچنين رئيس اداره تبليغات از زحمات وي تقدير و تشكر كرد.

شنبه 14 ارديبهشت 1392 - 11:41
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری