چهارشنبه 7 خرداد 1399 - 2:49
پربازديدترين اخبار از استان
همدان
  • هيچ خبري موجود نيست

حضور کارشناس امور روحانيان تبليغات اسلامي فامنين در نشست انجمن عمومي کتابخانه ها

کارشناس اعزام و امور روحانيان اداره تبليغات اسلامي فامنين در نشست انجمن عمومي کتابخانه ها که در سالن جلسات فرمانداري اين شهرستان برگزار شد، حضور يافت.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي همدان، در اين جلسه که امام جمعه، فرماندار و جمعي از مسئولان ادارات شهرستان حضور داشتند، حجت الاسلام محسن ثابتي امام جمعه فامنين با تأکيد بر توزيع کتاب هاي پرمحتوا در بين نسل جوان، افزود: سرانه استاندارد کتابخانه در سطح کشور ۸ متر است که براي رسيدن سرانه شهرستان به اين رقم بايد تلاش هاي زيادي انجام شود.

سيدرسول حسيني فرماندار فامنين نيز با اشاره به اينکه ۱۰۹۷ نفر در کتابخانه شهيد مطهري عضو هستند، افزود: اقدامات لازم براي راه اندازي کتابخانه در بخش پيشخور و ماماهان انجام شده است و طي چند روز آينده اين کتابخانه افتتاح و فعاليت خود را آغاز خواهد کرد.

حجت الاسلام محمدمهدي کريمي کارشناس اعزام و امور روحانيان نيز با ارئه گزارشي از آمار کتابخانه هاي شبستان روستايي اين شهرستان، اظهار داشت: اداره تبليغات اسلامي با توزيع کتابهايي با محتواي ديني و اخلاقي براي تمامي گروه هاي سني و با حمايت روحانيان مستقر و مبلغان در جهت رونق فرهنگ کتابخواني در اين شهرستان گام بر مي دارد.

شنبه 14 ارديبهشت 1392 - 11:14
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری