سه‌شنبه 30 بهمن 1397 - 20:22
پربازديدترين اخبار از استان
بوشهر
  • هيچ خبري موجود نيست

گزارش عملکرد برنامه هاي نوروزي مرکز قرآني عترت دويره

مسئول مرکز قرآني عترت دويره گزارش از برنامه هاي نوروزي اين مرکز در بين جوانان و نوجوانان را ارائه داد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي بوشهر، ابراهيم دشتکار افزود: همزمان با تعطيلات نوروز تعداد 25 نفر از دانش آموزان قرآني که در کلاس هاي اين مرکز حضور داشته اند به اردوي فرهنگي، مذهبي اعزام شدند.

مسئول مرکز قرآني عترت دويره در ادامه تصريح کرد: در بين اين اردوها کلاس هاي احکام، اخلاق و مسابقات فوتسال برگزار شد و دانش آموزان در يک سفر يک روزه به امامزاده جعفر در روستاي آبطويل و اردوي سه روزه به مناطق جنگي جنوب برگزار اعزام شدند.

دشتکار بيان داشت: به مناسبت سالگرد شهيد اکبر سويچ و همزمان با عمليات فتح المبين در دوم فروردين ماه مراسم انس با قرآن و شهدا با همکاري پايگاه مقاومت فتح المبين برگزار شد.

وي اضافه کرد: در اين مراسم فرحناکي و سيد علي موسوي از قاريان و محمد حسين پورخدر، حافظ خردسال و حاج علي سياح، روايتگر هشت سال دفاع مقدس حضور داشتند و در پايان به حافظ خردسال روستا، مازيار نصيري جوايزي اهدا شد.

مسئول مرکز قرآني عترت دويره دانش آموزان دبستان حکمت دويره را به شرکت در کلاس هاي روانخواني قرآن تشويق کرد و در مراسم صبحگاهي به تعدادي از دانش آموزان فعال قرآني هديه اي اهداء کرد.

سخنران مرکز قرآني عترت در بين نماز گزاران مسجد ابوالفضل العباس (ع) روستاي دويره اعلام نمود که کلاس هاي روانخواني قرآن در حال حاضر 3 ماه است که در چند مسجد از جمله همين مسجد برگزار مي شود و اين کلاس ها در طول سال ادامه خواهد داشت.

شنبه 14 ارديبهشت 1392 - 9:28
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری