دوشنبه 16 تير 1399 - 6:8
پربازديدترين اخبار از استان
قزوين
  • هيچ خبري موجود نيست

به همت دبيرستان دخترانه معارف اسلامي صدراي قزوين انجام شد:

برگزاري همايش با موضوع « دختران انتظار»

همايش« دختران انتظار» به همت دبيرستان دخترانه معارف اسلامي صدراي قزوين با هدف آشنايي با شخصيت حضرت امام خميني (ره) و بررسي شخصيت زن از ديدگاه اسلام برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان قزوين،همايش« دختران انتظار» به همت دبيرستان دخترانه معارف اسلامي صدراي قزوين با هدف آشنايي با شخصيت حضرت امام خميني (ره) و بررسي شخصيت زن از ديدگاه اسلام برگزار شد.

اين همايش يکشنبه 8 ارديبهشت ماه 92 در سالن اجتماعات اداره کل تبليغات اسلامي استان قزوين با حضور دانش آموزان آموزشگاه دخترانه علوم و معارف اسلامي صدرا به همراه مادران و دانش آموزان پايه اول دبيرستان نواحي يک و دو قزوين برگزار شد.

در ادامه نادري کارشناس برنامه "بچه ها مسجد" شبکه دو سيما در مورد منتظران واقعي حضرت قائم(عج) و شرايط انتظار و چگونگي نفوذ اسلام به اروپا از طريق جهانگردان و شگفت زدگي آنها از پيشرفت هاي که در ايران مي ديدند سخناني بيان کرد.

اجراي سرود،دکلمه خواني در وصف امام زمان(عج) و مقام معظم رهبري،قرائت دل نوشته در وصف حضرت زهرا(س) از ديگر برنامه هاي اين مراسم بود.

گفتني است در خاتمه به 10 نفر از دانش آموزان شرکت کننده در مسابقه فرهنگي که اسامي آنان مزين به نام و القاب مبارک حضرت فاطمه زهرا(س) بود جوايزي به قيد قرعه اهداء شد.

شنبه 14 ارديبهشت 1392 - 8:56
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری