شنبه 4 اسفند 1397 - 7:50
پربازديدترين اخبار از استان
بوشهر
  • هيچ خبري موجود نيست

جلسه هماهنگي برنامه هاي ميلاد حضرت فاطمه ي زهرا (س) در تنگستان

با حضور فرماندار، سرپرست تبليغات اسلامي و تعدادي از مديران دستگاه هاي فرهنگي تنگستان، جلسه برنامه ريزي و هماهنگي برنامه هاي ميلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و حضرت امام خميني (ره) در فرمانداري اين شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي استان بوشهر، سرپرست اداره تبليغات اسلامي تنگستان در اين جلسه با تاکيد بر برگزاري هر چه باشکوه ولادت با سعادت حضرت زهرا (س) گفت: اين آيين ها بايد به گونه اي برگزار شود که فرهنگ فاطمي در نهاد خانواده و براي نسل جوان نهادينه شود.

حجت الاسلام آيت اندرزيان اضافه کرد: حضرت فاطمه (س) به واسطه علم، تقوا و بصيرتي که داشت الگوي تمام زنان عالم شده و اين ارزش ها هرگز کهنه نمي شود بلکه هر روزي که مي گذرد بر ابعاد ارزشي آن افزوده مي شود.

فرماندار تنگستان با اشاره به جشن بزرگي که در روز ولادت حضرت زهرا (سلام الله عليها) در شهرستان و در شهر اهرم برگزار مي‌شود، افزود: در اين هفته از بانوان برتر ادارات تنگستان در تمامي عرصه‌ها به ويژه بانوان کارگر، معلمان و کارمندان نمونه تجليل مي شود.

احمد جعفري نسب تاکيد کرد: جهت آگاهي بيشتر مردم و حضورشان در اين برنامه ها از طريق صدا و سيما و نصب بنر در سطح شهر براي عموم مردم اطلاع رساني ‌شود و زمينه حضور تمامي آحاد مردم در اين برنامه‌ هاي فرهنگي فراهم شود.

وي ادامه داد: ستاد گراميداشت هفته زن و ميلاد حضرت فاطمه‌زهرا (سلام الله عليها) از پنج کميته فرهنگي، تبليغات، روابط عمومي، پشتيباني و مالي تشکيل شده است.

در پايان اين نشست كه 10 ارديبهشت 92 برگزار شدضمن تشريح وظايف هر يك از دستگاههاي اجرايي، سرپرست تبليغات اسلامي به عنوان مسئول كميته فرهنگي و تبليغات ستاد گراميداشت هفته زن و ميلاد حضرت فاطمه‌زهرا (سلام الله عليها) در تنگستان معرفي شد.

پنجشنبه 12 ارديبهشت 1392 - 9:52
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری