شنبه 14 تير 1399 - 20:40
پربازديدترين اخبار از استان
خراسان جنوبي
  • هيچ خبري موجود نيست

برگزاري گفتمان ديني ولايت فقيه، جوان و انقلاب اسلامي در سرايان

به همت ادراه تبليغات اسلامي سرايان، مراسم گفتمان ديني با موضوع ولايت فقيه، جوان و انقلاب اسلامي در دبيرستان دخترانه شرف شهرستان سرايان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي خراسان جنوبي، حجت الاسلام حسن سهرابي نژاد رييس اداره تبليغات اسلامي شهرستان سرايان در اين مراسم گفت: تشريح اين انديشه ها براي ايجاد بصيرت در ميان آحاد جامعه و شناساندن اهداف عاليه انقلاب اسلامي و قيام خونين 15خرداد و نهضت معمار بزرگ انقلاب اسلامي ضروري است.

وي، حكومت ديني و مذهب تشيع را چراغ هدايت و سعادت بشريت دانست و ادامه داد: قيام و نهضت هاي امام راحل برگرفته از حكومت ديني بود و ولايت فقيه ادامه دهنده اين راه سعادت بشري است.

حجت الاسلام سهرابي نژاد تاكيد كرد: براي تحقق منويات رهبر معظم انقلاب در راستاي گسترش برنامه هاي فرهنگي و ديني بايد از تمام فرصت ها و امكانات به نحو مطلوب استفاده كرد.

وي يادآور شد: بايد برنامه هاي مناسبتي به ويژه برنامه هاي ويژه 14و 15خرداد درمساجد، مدارس و دانشگاهها تقويت و ساماندهي شود تا جوانان بتوانند اهداف دشمن که با راه اندازي جنگ نرم در صدد غلبه بر امت اسلامي است را نقش برآب نمايند.

وي در ادامه خاطرنشان کرد: ولايت فقيه جايگاهي خاص و ويژه در كشور اسلامي دارد و قابل مقايسه با هيچ شخصيتي در جهان اسلام نخواهد بود و انقلاب اسلامي برگرفته از ولايت فقيه است و اگر رهبري با درايت حضرت امام خميني(ره) در آن شرايط سخت نبود هرگزانقلاب اسلامي بوجود نمي آمد و لذا بايد با درنظرگرفتن معيارهاي انقلابي درصدد حفظ آن باشيم .

پنجشنبه 12 ارديبهشت 1392 - 9:49
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری