شنبه 4 اسفند 1397 - 9:0
پربازديدترين اخبار از استان
بوشهر
  • هيچ خبري موجود نيست

نقش زنان در ترويج روحيه خلاقيت و نوآوري در جامعه بي بديل است

مديرکل تبليغات اسلامي استان بوشهر با اشاره به دومين روز از هفته زن که به عنوان زن؛ خلاقيت و نوآوري ناميده شده است، افزود: نقش زنان در ترويج روحيه خلاقيت و نوآوري در جامعه بي بديل است.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي استان بوشهر، حجت الاسلام سيدنورالله موسوي نيا با اشاره به ضرورت فراهم کردن فضا براي ارائه معيارهاي اسلامي و ملي اظهار داشت: فرهنگ هاي مختلف خواه ناخواه، در ارتباط نزديک با يکديگر و تحت تأثير متقابل هستند، بنابراين شناخت ارزش ها و اصالت هاي ديني و ملي بسيار حائز اهميت است و بايد شرايطي را فراهم آورد تا زن مسلمان ايراني، قبل از هر چيز به شناخت صحيح و کاملي از معيارهاي اسلامي و ملي دست يابد.

مديرکل تبليغات اسلامي استان بوشهر به لزوم حضور قدرتمند زنان مسلمان در عرصه هاي مختلف اجتماعي گفت: بايد تلاش شود که زن مسلمان از پايگاه ديني و ملي خود در همه زمينه هاي اجتماعي، سياسي، فرهنگي، علمي و ... حضوري قوي و پيشرو داشته باشد تا بدين طريق الگويي براي ساير زنان در سراسر دنيا باشد، زن مسلمان ايراني زماني در بازيابي هويت خود موفق خواه شد که سمبل پيشرفت، ترقي و انسانيت باشد.

حجت الاسلام موسوي نيا 8 ارديبهشت 92 با اشاره به نقش بي بديل زنان در ترويج روحيه خلاقيت و نوآوري در جامعه اضافه کرد: زنان متعهد و توانمند ايران اسلامي با تاسي از آموزه هاي متعالي دين مبين اسلام و پيروي از منويات مقام معظم رهبري ظرفيت تکميل حلقه هاي گم شده ي ابعاد مختلف فرهنگي و در رأس آن تشريح و ترويج روحيه خلاقيت و نوآوري در جامعه را که زمينه ساز تکامل واقعي و شکوفايي جامعه اسلامي است، دارند.

پنجشنبه 12 ارديبهشت 1392 - 9:43
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری