پنجشنبه 12 تير 1399 - 16:36
پربازديدترين اخبار از استان
اردبيل
  • هيچ خبري موجود نيست

حضرت زهرا (س) مادري نمونه و منشاء کمالات امامان معصوم است

کارشناس قرآني تبليغات اسلامي اردبيل گفت: حضرت زهرا (س) مادري نمونه اي و منشاء کمالات و فضايل امامان معصوم است.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي اردبيل، زهره عباسي در مصاحبه اي به مناسبت سالروز ميلاد حضرت زهرا (س) و روز زن گفت: حضرت زهرا مادري نمونه است كه حتي امامان معصوم (ع) ازتمام شئون فكري و روحي و اخلاقي آن بزرگوار پيروي مي كردند.

وي ضمن تبريک اين روز خجسته و نيز سالروز ولاد ت بنيانگذار جمهوري اسلامي ايران حضرت امام خميني (ره) گفت: يكي ازوظايف مهم و سنگين والدين به ويژه مادر تربيت فرزندان است در حقيقت مادر اصل، ريشه و سرچشمه ي وجود كودك است و كودك انعكاس از واقعيات جسمي و روحي مادر و ميوه اي از آن درخت پر بركت است.

کارشناس قرآني تبليغات اسلامي اردبيل افزود: مادر براي تربيت فرزندان سالم، پاك، باصلابت، خردمند و با ايمان بايد داراي وجودي پاک، فكري سالم و اخلاقي انساني باشد. همانگونه كه حضرت زهرا دختري نمونه براي پيامبر، همسري وفادار براي حضرت علي (ع) و مادري نمونه براي فرزندان خويش بود زنان و دختران ما بايد آن حضرت را الگوي خود قرار دهند.

عباسي در ادامه به فرمايش مقام معظم رهبري در خصوص شخصيت زن اشاره کرد که فرمودند: "زني كه حاضر است براي ايمان و انقلابش فداكاري كند در اوج آزادي است."

کارشناس قرآني تبليغات اسلامي اردبيل در پيان گفت: دختران و مادران ما بايد سعي کنند حضرت زهرا (س) را الگوي زندگي خويش در تمام ابعاد علي الخصوص در تربيت فرزندان قرار دهند.

پنجشنبه 12 ارديبهشت 1392 - 9:42
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری