پنجشنبه 31 مرداد 1398 - 3:50
پربازديدترين اخبار از استان
سيستان و بلوچستان
  • هيچ خبري موجود نيست

به مناسبت ميلاد حضرت زهرا(س)

مجموعه فرهنگي مسجد حضرت فاطمه الزهرا(س) زاهدان افتتاح شد

هيئت امناء وكانون فرهنگي و قرآني مسجد حضرت زهرا(س) زاهدان،همزمان با ميلاد كوثر قرآن،اقدام به افتتاح مجموعه فرهنگي اين مسجد با حضور نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه زاهدان كرد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي سيستان و بلوچستان،حجت الاسلام صفر قربانپور در اين زمينه گفت:در شب ميلاد كوثر قرآن،بانوي دو عالم حضرت فاطمه زهرا(س) طي مراسم جشني با حضور آيت الله سليماني نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه زاهدان بيش از يكهزار متر مربع از بناي مسجدي كه بنام مقدس آنحضرت نامگذاري شده است.شامل شبستان، وضوخانه،سرويسهاي بهداشتي و... جهت استفاده عموم متدين به بهره برداري رسيد.

مدير كل تبليغات اسلامي سيستان و بلوچستان افزود:اين مراسم با حضور عموم مردم محب اهل بيت(ع) در شب ميلاد و با جراي برنامه هاي متنوع برگزار شد.

وي اظهار داشت:در پايان به 14 نفر از خواهراني كه مزين به نام و القاب مقدس حضرت زهرا(س) و 5 نفر از برادراني كه مزين به نام روح الله بودند ،جوايزي به قيد قرعه اهدا شد و پس از آن نماز مغرب و عشاء به امامت آيت الله سليماني اقامه شد.

گفتني است اين مراسم جشن عصر روز سه شنبه 10 ارديبهشت ماه ساعت 17 و سي دقيقه در مسجد حضرت فاطمه الزهرا(س) واقع در خيابان دانش،خيابان شهيد برفي،جنب مجتمع فرهنگي و تفريحي گراناز برگزار شد.

چهارشنبه 11 ارديبهشت 1392 - 13:38
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری