دوشنبه 7 مهر 1399 - 0:21
پربازديدترين اخبار از استان
همدان
  • هيچ خبري موجود نيست

همکاري مساجد، تکايا و هيئات مذهبي براي مراسم هاي هفته زن در کبودراهنگ

رييس اداره تبليغات اسلامي کبودراهنگ گفت: بيشتر مساجد، تکايا و هيئات مذهبي براي برنامه هاي هفته زن در شهرستان با اين اداره همکاري کردند.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي همدان، حجت الاسلام حسين قمري نيا 11 ارديبهشت جاري در گفتگويي با اشاره به نقش مهم تبليغات اسلامي در برپايي برنامه ها در مناسبت هاي ملي و مذهبي از همکاري هيئت مذهبي و هيئت امناي مساجد براي برگزاري مراسم هاي سخنراني و مراسم هاي جشن قدرداني کرد.

وي همچنين، علاوه بر اعلام برپايي مراسم هاي سخنراني و جشن در سطح کبودراهنگ و روستاها، سخنراني روحانيان و برگزاري گفتمان هاي ديني، همايش ها، ديدار و تجليل از خانواده و مادران شهدا، برگزاري مسابقات مختلف از جمله مقاله نويسي و کتابخواني را از برنامه هاي تبليغات اسلامي کبودراهنگ در هفته زن عنوان کرد.

حجت الاسلام قمري نيا در ادامه با قدرداني از اين همکاري گفت: زندگي و شخصيت حضرت زهرا(س) به گونه اي است که در هيچ سخن و فعاليتي نمي گنجد و تلاش و برنامه هاي برگزار شده تنها قادر به ارائه گوشه اي از آن خواهد بود.

وي تأکيد کرد: مسئولان بايد تمام تلاش خود را براي معرفي اين بانوي بزرگوار به کار گيرند.

قمري نيا افزود: در شرايط کنوني که دشمنان اسلام و انقلاب با کينه و عداوت عليه ملت ايران و دين اسلام هر روز پروژه‌اي جديد را برنامه‌ريزي مي‌کنند، بايد همه مردم با تمسک به درگاه اهل بيت(ع) و بصيرت لازم نقشه شوم آنان را از بين ببرند.

چهارشنبه 11 ارديبهشت 1392 - 12:19
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری