يكشنبه 5 بهمن 1399 - 15:25
پربازديدترين اخبار از استان
تهران
  • هيچ خبري موجود نيست

حجت الاسلام و المسلمين دكتر خاموشي:

مبلغين بايد حقيقت اسلام و ولايت فقيه را وارد مباحث خود كنند

حجت الاسلام والمسلمين دكتر خاموشي در همايش تجليل از چهره هاي ماندگار تبليغ استان تهران گفت: ‌مبلغين ، نظام الگويي كشور هستند و در شرايط كنوني كه حقيقت اسلام و ولي فقيه و رهبر انقلاب با تمام نظام سلطه درگير شده و موفق به پيش مي رود ،‌ را وارد مباحث خود کنند .

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي استان تهران، حجت الاسلام و المسلمين سيد مهدي خاموشي ،‌رئيس سازمان تبليغات اسلامي كه در دومين همايش تجليل از چهره هاي ماندگار تبليغ در سالن همايش هاي اداره كل تبليغات اسلامي تهران سخن مي گفت، با ذكر اين نكته كه مبلغين ، نظام الگويي کشور هستند، افزود: مجموعه روضه هايي از افراد و کارشناسان برجسته مانند مرحوم فلسفي تهيه شده که مورد توجه وعاظ قرار گرفته است. براي استفاده نسل جوان امروز بايد منبرهاي ويژه در رسانه ها مطرح شود تا مخاطبان بيشتري را در بر بگيرد.

وي با اشاره به اينکه انقلاب اسلامي حقيقتي است که نبايد با آن، «لا به شرط» عمل کنيم، اظهار داشت: يعني نبايد از انقلاب اسلامي ، فعاليت ها و اتفاق هاي آن بي خبر باشيم و از آن در سخنراني هاي خودمان استفاده نکنيم. ضريب نفوذ انقلاب اسلامي در جهان افزايش يافته است.

رئيس سازمان تبليغات اسلامي با تأکيد بر اينکه ما بايد به شخصيت حضرت امام خميني(ره) و مقام معظم رهبري(حفظه الله) بپردازيم، تصريح کرد: تقاضايم اين است که حقيقت اسلام و ولي فقيه و رهبر انقلاب که با تمام نظام سلطه درگير شده و موفق است و دارد به پيش مي رود را وارد مباحث خود کنيد و مبلغان بايد به اينها بپردازند. در جامعه مي بينيم که اگر مقام معظم رهبري(دامت برکاته) حمايت خود را از روي کسي بردارد، چه اتفاقي مي افتد. اينها نشان دهنده جايگاه رهبري در کشور است.

در ابتداي اين مراسم نيز حجت الاسلام نصير نيك نژاد، ضمن تبريک ميلاد مسعود حضرت زهرا(س) و خوشامدگويي به حضار تصريح كرد: با وجود پيشرفت هاي ارتباطي و تکنولوژيکي، هم چنان نقش منبر و تبليغ چهره به چهره بي نظير است.

نيك نژاد به اهميت نقش منبر پرداخت و افزود: با وجود پيشرفت هاي ارتباطي و تکنولوژيکي، هم چنان نقش منبر و تبليغ چهره به چهره بي نظير است، من کار تبليغ مبلغان را شبکه و رسانه تبليغ مي نامم. هر کدام از شماها مي توانيد شبکه ساز باشيد و در عرصه هاي مختلف از فضاي مجازي تا فضاي واقعي حضور داشته باشد که برخي از شماها اين گونه هستيد.

در اين همايش از چهره هاي ماندگار عرصه تبليغ ديني همچون حضرت آيت الله محمد صادق (محي الدين) حائري شيرازي ، حجج اسلام شهاب مرادي ، مسعود عالي ، عليرضا پناهيان ، ناصر نقويان و سيد حسين خادميان تجليل شد.

گفتني است در اين همايش كه دوشنبه نهم ارديبهشت ماه جاري دراداره كل تبليغات اسلامي استان تهران برگزار شد،‌حجج اسلام حسين روحاني نژاد ،‌معاون امور فرهنگي و تبليغ ، غلامحسين رقيمي ، مديركل امور مبلغين و مساجد سازمان تبليغات اسلامي ، رؤساي ادارات تابعه تبليغات اسلامي تهران و جمعي از مبلغين برتر استان حضور داشتند./م

سه‌شنبه 10 ارديبهشت 1392 - 12:49
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری