يكشنبه 19 مرداد 1399 - 16:19
پربازديدترين اخبار از استان
مازندران
  • هيچ خبري موجود نيست

اولين جلسه ستاد احياي زکات در محمودآباد برگزار شد

اولين جلسه برنامه ريزي ستاد احياي زکات با حضور اعضاي ستاد در سالن کميته امداد محمودآباد برگزار شد .

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي مازندران ، حجت الاسلام رضا ذاکري رييس اين اداره 8 ارديبهشت 92 در اين جلسه گفت : دين اسلام كامل ترين و برترين دين الهي است كه برنامه اي كامل براي زندگي مادي و معنوي انسان ارايه نموده و در تمام امور، دستورات دقيق، و حكيمانه اي را مطرح ساخته است .

وي افزود : بر همگان روشن است كه عمل به احكام و برنامه هاي الهي، علاوه بر اهميت توجه و اطاعت بندگان نسبت به دستورات خداوند، ثمرات و دستاوردهاي مختلفي هم براي او در دنيا و آخرت دارد.

ذاکري تصريح کرد: زكات نيز كه يكي از فروعات دين اسلام مي باشد، احكام و مسايل فراواني دارد كه بر يكايك مسلمانان لازم است در احيا و اقامه احكام آن بكوشند.

رييس اداره تبليغات اسلامي محمودآباد در ادامه اظهارداشت: خداوند درآيات متعدد به مسلمانان دستور داده است كه زكات بدهند ودرهر آيه اي كه مردمان را به اقامه نماز دعوت كرده باشد حتماً امر به پرداخت زكات نيز همراه آن ذكر شده است بنابراين نماز و زكات دو پايه وستون بسيار محكمي هستند كه دين اسلام برآنها پايه گذاري شده است .

گفتني است ، در پايان تعداد 8 بند مصوب شد تا اعضاي ستاد نسبت به احياي زکات در سطح شهرستان محمودآباد و سرخرود اقدامات لازم را بعمل آورند.

سه‌شنبه 10 ارديبهشت 1392 - 12:13
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری