دوشنبه 30 ارديبهشت 1398 - 15:20
پربازديدترين اخبار از استان
فارس
  • هيچ خبري موجود نيست

رييس تبليغات اسلامي خنج:

پرورش جوانان خلاق كمك به آينده ميهن اسلامي است

رييس تبليغات اسلامي خنج در ديدار با مسئولان هنرستان فني و حرفه اي اين شهرستان گفت: پرورش جوانان خلاق كمك به آينده ميهن اسلامي است.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي فارسف حجت الاسلام قاسم اسلامي نسب رييس اداره تبليغات اسلامي خنج با حضور در هنرستان فني و حرفه اي شهرستان ضمن ديدار با مسئول هنرستان، كاركنان و مربيان آموزشگاه هاي فني و حرفه اي از قسمت هاي مختلف اين اداره و كارگاه هاي فني و حرفه اي بازديد كرد.

وي طي سخناني خطاب به مسئولان، مربيان و هنرآموزان گفت: فراگيري هنرهاي مفيد يك كار ارزشمندي است كه مي تواند در جامعه تأثير مثبت و ارزشمندي داشته باشد.

حجت الاسلام اسلامي نسب با اشاره به زندگي برخي از انبياء و اولياء الهي اظهار داشت: انبياء عظام نيز داراي حرفه هاي مختلفي بودند كه در عصر خود نوعي خلاقيت و ابتكار بود، زره بافي، خياطي، نويسندگي، تجارت، كشاورزي و چوپاني از جمله كارهايي بوده است كه در عصر انبياء از مهم ترين كارها بوده است. رييس اداره تبليغات اسلامي افزود: شايسته است در سال حماسه اقتصادي و حماسه سياسي مسئولان آموزشي و تربيتي به سمت تربيت جوانان خلاق، مبتكر و متدين حركت كنند كه پرورش جوانان خلاق كمك به آينده ميهن اسلامي است.

سه‌شنبه 10 ارديبهشت 1392 - 10:33
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری