جمعه 17 مرداد 1399 - 17:36
پربازديدترين اخبار از استان
مازندران
  • هيچ خبري موجود نيست

برگزاري جلسه روحانيون مستقر و طرح هجرت در كياكلا

مسئول نمايندگي فرهنگي تبليغي كياكلا ، در جلسه روحانيون مستقر و طرح هجرت كه در اين نمايندگي برگزار شد ، گفت : جمهوري اسلامي خيري از نورهاي حضرت زهرا (س) است .

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي مازندران ، حجت الاسلام قاسم روحاني فرد در اين جلسه كه روز يكشنبه 8 ارديبهشت ماه 92 برگزار شد ، با اشاره به فرا رسيدن سالروز ميلاد با سعادت بانوي دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) و تبريک اين روز فرخنده گفت : نظام اسلامي پرتوي از کوثر ولايت اهل بيت عصمت و طهارت است که به برکت اين خير کثير سيادت ، بزرگي و عزت ملت مسلمانان ايران روز به روز گسترش مي يابد .

مسئول نمايندگي فرهنگي تبليغي كياكلا افزود : منزلت و جايگاه حضرت فاطمه زهرا (س) ، نزد پيامبر اعظم و ائمه اطهار نشانه عظمت وجودي حضرت زهرا (س ) است ، چرا که حضرت زهرا (س) در همه ابعاد از جمله ايمان و بندگي ، محبت با خلق خدا ، وظيفه شناسي و ... در حد اعلا بود ، بنابراين شايسته است با الگوگيري از اين بانو و نصب العين كردن سيره آن حضرت خود را به خداوند نزديک کنيم .

وي تصريح كرد : علما وارثان انبيا بوده و روحانيون جانشين پيامبر و ائمه (ع) در دوران غيبت امام عصر (عج) هستند .

اين مسئول فرهنگي با اشاره به حديثي از امام جعفر صادق (ع) كه مي فرمايند با رفتارتان مردم را به سوي خدا بخوانيد ، خاطر نشان كرد : روحانيت بايد عامل به احاديث و سيره نبوي باشد تا تأثيرگذاري در جامعه نهادينه شود .

سه‌شنبه 10 ارديبهشت 1392 - 10:27
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری