جمعه 17 مرداد 1399 - 16:36
پربازديدترين اخبار از استان
سمنان
  • هيچ خبري موجود نيست

حجت الاسلام بخشي:

ترويج سبک زندگي اسلامي راه مبارزه با آسيب هاي اجتماعي است

مسئول کانون فرهنگي تبليغي سرخه گفت: تنها راه مبارزه با آسيب هاي اجتماعي ترويج سبک زندگي سالم در جامعه است.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان سمنان، حجت الاسلام صادق بخشي ظهر دوشنبه در جمع بانوان فرهيخته شهرستان سرخه در محل زائر سراي اين شهر با بيان اينکه راه مبارزه با آسيب هاي اجتماعي ترويج سبک زندگي اسلامي است افزود: زندگي اسلامي بايد حول محو اهل بيت (ع) باشد.

وي با بيان اينکه لازمه تحقق بخشيدن مسائل و آموزه هاي ديني عينيت دادن آنها در عرصه هاي زندگي است اظهار داشت: از اينرو بايد تلاش کرد تا تمام ابعاد و عناصر زندگي اسلامي از رب و نفس و خلق و عالم در زندگي مردم حاکم تا دين که همان شيوه زندگي است محقق شود.

مسئول کانون فرهنگي تبليغي سرخه همچنين با اشاره به اهداف دشمنان در تغيير سبک زندگي مردم از اسلامي به غربي گفت: آنها در تلاشند تا با کمک نظريه پردازان خود در مقابل سبک هاي اسلامي از ارزش ها و آداب و سلايق و مناسبات اجتماعي خلاف اينها يعني مدگرايي و مصرف گرايي را ترويج دهند.

بخشي نتيجه ترويج مدگرايي و مصرف گرايي را پيروي از نفس اماره و خوي حيواني گرفتن دانست و تصريح کرد: بهترين الگو براي زنان جامعه اسلامي از حيث صداقت، زهد، عفت و ورع، حضرت زهرا(س) و دختر ايشان حضرت زينب کبري(س) است.

مسئول کانون فرهنگي تبليغي سرخه در پايان خاطرنشان کرد: تاسي به اهل البيت(ع) موجب آرامش روحي و رواني در دنيا و سعادت و مغفرت در آخرت است.

سه‌شنبه 10 ارديبهشت 1392 - 9:21
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری