جمعه 13 تير 1399 - 17:27
پربازديدترين اخبار از استان
لرستان
  • هيچ خبري موجود نيست

ديدار رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان دلفان با امام جمعه اين شهرستان

رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان دلفان با امام جمعه اين شهرستان ديدار و گفتگو كرد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي لرستان ، در اين ديدار حجت الاسلام سيد نصرت الله موسوي، رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان دلفان طي سخناني به بيان برنامه هاي اين اداره در راستاي ترويج معارف اسلامي پرداخت و با اشاره به لزوم برنامه ريزي هدفمند در گسترش معارف اسلام و اهل بيت (عليهم السلام) همكاري و راهنمايي امام جمعه شهرستان را در پيشبرد اهداف اداره تبليغات اسلامي خواستار شد.

گفتني است ،در ادامه اين ديدارحجت الاسلام مرادياني ،امام جمعه شهرستان دلفان گفت: با توجه به شرايط خاص منطقه و دغدغه هاي فرهنگي و ديني روحانيون شهرستان،استفاده از ظرفيت علمي روحانيت منطقه در راستاي تبليغ و گسترش فرهنگ ديني امري مهم و ضروري به نظر مي رسد.

وي با تأكيد بر استفاده بهينه از پديده هاي نو ظهوري چون اينترنت و نرم افزارهاي آموزشي خواستار همكاري تبليغات اسلامي شهرستان و روحانيت در جبران عقب ماندگي هاي فرهنگي شهرستان شد.

وي با اشاره به اهميت هيئات مذهبي در راستاي تبليغ فرهنگ اسلامي خاطر نشان كرد : ايجاد هماهنگي در اجراي برنامه هاي هيئات مذهبي و همچنين ايجاد وحدت رويه بين هيات امناء مساجد ، هيئات مذهبي و جلوگيري از بروز اختلاف در تشكلهاي ديني و مردمي موجب پيشبرد اهداف و برنامه هاي تبليغي خواهد شد.

سه‌شنبه 10 ارديبهشت 1392 - 9:12
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری