يكشنبه 29 ارديبهشت 1398 - 10:49
پربازديدترين اخبار از استان
تهران
  • هيچ خبري موجود نيست

هديه دکتر آقاميري:

بازشدن دانشکده هسته اي به روي دانش آموزان

هديه دکتر سيد محمود رضا آقاميري قائم مقام و معاون دانشگاه شهيد بهشتي به دانش آموزان هشتمين پروژه هاي دانش آموزي تبيان باز شدن دانشکده هسته اي به روي آنان بود.

به گزارش روابط عمومي سازمان تبليغات اسلامي، هشتمين دوره از پروژه هاي دانش آموزي تبيان که با همکاري دانشگاه شهيد بهشتي برگزار شد در مقايسه با سالهاي قبل بسيار پر بار تر و مطلوب تر بود.

با توجه به برگزاري اين دوره از جشنواره در داخل دانشگاه شهيد بهشتي و وجود اساتيد دانشگاه به عنوان داور در زمينه هاي مختلف، سطح پژوهش هاي دانش آموزان را نيز افزايش داد.

دکتر سيد محمود رضا آقاميري قائم مقام و معاون دانشگاه شهيد بهشتي بعد از بازديد از اين جشنواره و مطلوب ديدن فعاليت دانش آموزان، به عنوان هديه و تشويق در اردوي درون دانشگاهي دانشکده هسته اي را به دانش آموزان مقطع دبيرستان نشان دادند و در خصوص شکاف هسته اي، سابقه مهندسي هسته اي در ايران، مراکز مهم هسته اي، معرفي اساتيد هسته اي ايران و ياد آوري فعاليت هاي هسته اي ايران، توضيحاتي را در اختيار دانش آموزان قرار دادند.

دکتر آقاميري ضمن ابراز خورسندي از حضور دانش آموزان و اين جشنواره در داخل دانشگاه شهيد بهشتي خاطر نشان کرد باعث خورسندي است که دانش آموزان ما به تحقيق و پژوهش علاقه نشان مي دهند و اين يعني پيشرفت علمي کشور.

وي همچنين اعلام کرد بسياري از پروژه هاي ارائه شده در اين جشنواره در سطح بسيار بالايي قرار دارد.

گفتني است، علاقه مندان مي توانند اخبار مربوط به اين جشنواره را در آدرس www.tebyan.net مطالعه کنند.

دوشنبه 9 ارديبهشت 1392 - 12:53
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری