پنجشنبه 30 خرداد 1398 - 20:44
پربازديدترين اخبار از استان
مركزي
  • هيچ خبري موجود نيست

در سال 91 انجام شد:

ثبت نام 700 مسجد استان مرکزي در پورتال ملي مساجد کشور

کارشناس امور فرهنگي اداره کل تبليغات اسلامي استان مرکزي گفت: در سال گذشته تعداد 700 مسجد استان مرکزي در پورتال ملي مساجد کشور ثبت نام کردند.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان مرکزي،وحيد ضرغامي امروز در گفت وگو با کارشناس روابط عمومي اداره کل با اشاره به اينکه ثبت مساجد در پورتال ملي يکي از ضروريات است افزود:يکي از برنامه هاي بسيار مهم و فرهنگي در مسير ارتقاءشاخص هاي حوزه مساجد بحث ساماندهي و ايجادفضاي سايبري است ،لذا اداره کل تبليغات اسلامي استان با دستورالعمل اجرائي و شيوه نامه هاي گروه توسعه مساجد و رعايت چهارچوب ابلاغي و ارائه رمز عبور و نام کاربري به هريک از معرفي شدگان مساجد اقدام به ثبت نام مساجد در اين سامانه را در سال گذشته با موفقيت چشمگيري آغاز کرد .

وي اظهار کرد:مساجدبسياري از برنامه هاي قرار داده شده در اين پورتال استفاده هاي لازم را بردند و توانستند با انجام اين فعاليت مساجد خود را در مسير رقابت و پويائي با ساير مساجد ديگر در سطح کشور قرار دهند چرا که اين سامانه با فضاهاي مجازي بسيار ارزشمند راهي جديد را در مسير مساجدي قرار داده که تاکنون به شيوه هاي سنتي اداره مي شده است.

ضرغامي تصريح کرد:سعي اداره کل تبليغات اسلامي استان مرکزي بر اين است که در سال جاري تعداد بيشتري از مساجد به اين سامانه ورود پيدا کرده و برنامه هاي فرهنگي ديني خود را با تعامل دو سويه با سايرين در اختيار آنان قرار دهند.

کارشناس امور فرهنگي اداره کل تبليغات اسلامي استان مرکزي در پايان خاطر نشان کرد:از جمله مزاياي پورتال مساجد برگزاري مسابقات فرهنگي جشنواره ها و حس رقابت در فضائي بسيار سالم و ارزشمند است.

يكشنبه 8 ارديبهشت 1392 - 14:18
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری