يكشنبه 3 مرداد 1400 - 10:42
پربازديدترين اخبار از استان
خراسان جنوبي
  • هيچ خبري موجود نيست

مسئول تبليغات اسلامي بشرويه:

بصيرت مردمي، حماسه سياسي را در انتخابات رقم مي‌زند

مسئول اداره تبليغات اسلامي بشرويه گفت: آگاهي و بصيرت مردم ايران که برگرفته از الگوي اسلامي است، حماسه سياسي را در انتخابات رقم خواهد زد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي خراسان‌ جنوبي، حجت‌الاسلام رضا بهشتي‌فر مسئول اداره تبليغات اسلامي بشرويه در اين رابطه اظهار داشت: مقام معظم رهبري بر اساس نيازهاي اساسي نظام و موقعيت کشور و جامعه با نامگذاري هر سال خط مشي يک ساله را ترسيم کرده و نظام اسلامي را به سوي راه حقيقي و مسير معين هدايت مي‌کنند.

وي ادامه داد: با توجه به در پيش بودن انتخابات رياست جمهوري و شوراهاي اسلامي شهر و روستا و تهديدات و تحريم‌هاي همه‌جانبه دشمنان، معظم‌له به بهترين تدبير انديشيده و امسال را به نام سال حماسه سياسي و حماسه اقتصادي نامگذاري کردند.

مسئول اداره تبليغات اسلامي بشرويه افزود: اگر مسئولان و مردم در زمينه دو مبحث مهم سياسي و اقتصاد و تحقق منويات مقام معظم رهبري به موفقيت برسند بي‌شک از آن پيچ تاريخي و موانعي که دشمنان در سر راه نظام اسلامي ايران مي‌گذارند، عبور خواهيم کرد.

بهشتي‌فر با بيان اينکه حماسه سياسي به معناي حضور گسترده مردم در دو انتخابات سرنوشت‌ساز 24 خرداد ماه است، گفت: دشمنان با اين خيال واهي که مردم از نظام و انقلاب برگشته‌اند و به آرمان‌ها و ارزش‌هاي انقلاب و امام پشت مي‌کنند براي دلسردي مردم و حضور کمرنگ آنها در انتخابات برنامه‌ريزي مي‌کنند.

وي تأکيد کرد: اگر حضور مردم در صحنه انتخابات باشکوه و پرشور باشد قطعا سبب نااميدي دشمنان مي‌شود و آنچه که مي‌تواند مردم را در صحنه نگه دارد، آگاهي و بصيرت ملت ايران است که حماسه سياسي را در انتخابات رقم خواهد زد.

مسئول اداره تبليغات اسلامي بشرويه يادآور شد: تحقق حماسه اقتصادي نيز در سايه تمسک به الگوي اسلامي و سبک زندگي اسلامي، تلاش همه‌جانبه و مضاعف، رونق توليدات داخلي، صرفه‌جويي و تلاش مداوم همه جانبه مردم و دستگاه‌هاي نظام است.

يكشنبه 8 ارديبهشت 1392 - 14:6
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری