سه‌شنبه 30 بهمن 1397 - 20:19
پربازديدترين اخبار از استان
بوشهر
  • هيچ خبري موجود نيست

سرپرست تبليغات اسلامي تنگستان خبر داد؛

برگزاري دعاي كميل در جوار شهداي گمنام شهر اهرم

همزمان با خاكسپاري دو شهيد گمنام در شهر اهرم، مراسم دعاي كميل با همكاري تبليغات اسلامي تنگستان در جوار شهداي گمنام اين شهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي استان بوشهر، همزمان با خاكسپاري شهداي گمنام در اهرم دعاي كميل به همت ستاد نماز جمعه شهر اهرم و با همكاري اداره تبليغات اسلامي تنگستان در جوار شهداي گمنام اين شهر برگزار شد.

در اين آيين که جمع زيادي از مردم شهيدپرور شهر اهرم حضور داشتند، ياد و خاطره شهداي والامقام دوران دفاع مقدس گرامي داشته شد.

امام جمعه شهر اهرم در اين مراسم اظهار داشت: شهدا با نثار خون خودشان عزت و عظمت را به کشور ما آوردند و تکريم و تجليل از مقام شامخ شهداي گمنام يک وظيفه و ضرورت است.

حجت الاسلام عيسي راستگو افزود: شهدا با خلق حماسه هاي بي نظير و نثار جان خود در دفاع از ايران اسلامي، حق بزرگي بر گردن ملت دارند.

امام جمعه شهر اهرم عنوان کرد: بزرگداشت مقام والاي شهداء، وظيفه همگان است و نبايد در اين زمينه از هيچ کوششي دريغ کرد.

در ادامه يكي از از مداحان اهل بيت عصمت و طهارت(عليهم السلام) ضمن قرائت دعاي پرفيض كميل، در مدح شهداي گمنام بويژه شهداي دشت كربلا مرثيه سرايي كرد.

گفتني است، اين مراسم كه 5 ارديبهشت 92 و با همكاري اداره تبليغات اسلامي تنگستان برگزار شد، با قرائت و نثار فاتحه بر مزار مطهر اين دو شهيد گمنام خاتمه يافت.

يكشنبه 8 ارديبهشت 1392 - 13:56
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری