سه‌شنبه 30 بهمن 1397 - 18:7
پربازديدترين اخبار از استان
بوشهر
  • هيچ خبري موجود نيست

اطاعت از ولايت فقيه و پايبندي به ارزش‌هاي اسلامي محور پيام شهداست

روحاني مستقر اداره تبليغات اسلامي شهرستان دشتي در مراسم يادواره شهداي روستاي درازي از توابع بخش مرکزي شهرستان دشتي اظهار داشت: اطاعت از ولايت فقيه و پايبندي به ارزش‌هاي اسلامي محور پيام شهداست.

به گزارش خبرگزاري روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي بوشهر، در اين مراسم حجت‌الاسلام روح الله سعيدي با اشاره به حديثي از حضرت علي (ع) اظهار داشت: نام و ياد شهدا همواره بايد در متن جامعه ساري و جاري باشد و جوانان را با ارزش‌هاي مورد نظر شهدا آشنا كنيم.

وي ادامه داد: اين شهدا راه را فهميدند و خوب دنبال كردند و اين افتخار، عزت و شوكت را براي خود جاودانه گذاشتند و رفتند.

روحاني مستقر درازي افزود: شهدا از عمر خود بهترين استفاده را كردند، راه را شناختند و هدف از خلقت را دانستند و در كوتاه‌ترين فرصت راه طولاني را زيبا طي كردند و ره صد ساله را لحظه‌اي پيمودند.

سعيدي اضافه كرد: نخستين قطره خون شهيد كه به زمين مي‌رسد خداوند تمام گناهانش را مي‌بخشد و از طرفي فرداي قيامت شفيع عده‌اي خواهند شد و حضرت امام خميني (ره) مي‌فرمايند وصيتنامه شهدا بدن انسان را مي‌لرزاند.

اين مبلغ ديني 7 ارديبهشت 92 خاطر‌نشان كرد: شهدا رفتند اما با وصيتنامه خودشان را براي ما به عنوان پيامي باقي گذاشتند و محور پيام شهدا اطاعت از ولايت فقيه، حفظ حجاب و پايبندي به دين و ارزش‌هاي انقلاب است.

يكشنبه 8 ارديبهشت 1392 - 13:53
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری