سه‌شنبه 14 مرداد 1399 - 16:11
پربازديدترين اخبار از استان
همدان
  • هيچ خبري موجود نيست

صداقت خبري؛ مهمترين ويژگي سايت ido به عنوان سايت معتبر در عرصه خبري

کارشناس روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي همدان، صداقت خبري را مهمترين ويژگي سايت ido سازمان تبليغات اسلامي به عنوان سايت معتبر در عرصه خبري نام برد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي همدان، علي محمد صيادي در گفتگويي، پوشش جغرافيايي بيش از 300 شهرستان توسط رابط هاي خبري در سراسر کشور را يکي از امتيازات مهم اين سايت عنوان و خاطرنشان کرد: با استفاده از اين امکان مهم، ماهانه افزون بر 12 هزار خبر بر روي خروجي اين سايت قرار مي گيرد که اين حجم خبر با تأکيد بر کيفيت مي تواند اين سايت را هر چه بيشتر در سايت هاي خبري مطرح کند.

وي با تأکيد بر اينکه توجه به اطلاع رساني ديني در همه رسانه ها اعم از ديداري و شنيداري يک ضرورت است، افزود: چون جامعه ما، جامعه اي ديني است، اين ذهنيت وجود دارد که رفتارهاي مردم هم در زمينه هاي مختلف فردي و اجتماعي متأثر از آموزه ها و مباني اعتفادي است به همين علت اين خود ضرورت اطلاع رساني ديني را به شکل فراگير مي طلبد.

صيادي ادامه داد: اما شايد علي رغم اين ضرورت ها هيچگاه در اين زمينه حق مطلب ادا نشده و بيشتر توجه ها به عرصه هاي ديگر خبري از جمله مسائل سياسي معطوف بوده است.

کارشناس روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي همدان تصريح کرد: سايت اطلاع رساني سازمان تبليغات اسلامي به عنوان يک ظرفيت جديد در عرصه اطلاع رساني ديني چند سالي است که به همت روابط عمومي اين سازمان در عرصه خبري کشور حضور پيدا کرده است و سال به سال با تجربه اندوزي و نوآوري برگرفته از همت والاي مسئولان آن توانسته است جايگاه خود را در عرصه خبري ارتقا داده و به عنوان يک سايت مهم و موفق در حيطه اطلاع رساني ديني محل مراجعه مخاطبان به ويژه در موضوعات ديني، قرآني و فرهنگي باشد.

علي محمد صيادي در ادامه به فعاليت هاي خبري اين استان اشاره و خاطرنشان کرد: انعکاس 5913 خبر فرهنگي، تبليغي، مذهبي و اجتماعي اداره کل تبليغات اسلامي همدان به همراه تصاوير در سال 91 از جمله فعاليت هاي خبري اين حوزه بوده است.

اين مسئول يادآور شد: پارسال همچنين 30 مقاله در زمينه هاي مختلف از سوي اين اداره کل به سازمان تبليغات اسلامي ارسال شد.

يكشنبه 8 ارديبهشت 1392 - 13:46
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری