دوشنبه 30 ارديبهشت 1398 - 15:32
پربازديدترين اخبار از استان
بوشهر
  • هيچ خبري موجود نيست

اجراي 300 برنامه فرهنگي مذهبي دشتستان در سال 91

به همت اداره تبليغات اسلامي شهرستان دشتستان 300 برنامه فرهنگي و مذهبي در مناسبت هاي مختلف سال 91 دراين شهرستان اجرا شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان بوشهر، حجت الاسلام سيدعلي پناه محموي نيا رئيس اداره تبليغات اسلامي دشتستان ادامه داد: به همت امور فرهنگي اين اداره و با مشارکت و همکاري نهادهاي فرهنگي و دولتي شهرستان دشتستان طي سال 91 بيش از 300 برنامه فرهنگي و مذهبي در دشتستان اجرا شد.

وي با اعلام اين مطلب اضافه کرد: برگزاري بيش از 80 ساعت گفتمان ديني با موضوعات مختلف، مراسم ملي و مذهبي و اعزام 370 مبلغ به نقاط مختلف شهرستان در مناسبت هاي مختلف از اقدامات مهم فرهنگي اداره تبليغات اسلامي در سال 91 است.

حجت الاسلام محمودي نيا 7 ارديبهشت 92 در ادامه به تشريح عملکرد برنامه هاي فرهنگي اين اداره در شهرستان پرداخت و يادآور شد: مشارکت و تعامل همه جانبه با حوزه هاي علميه، برگزاري دوره هاي آموزشي و تخصصي، مراسمات ويژه شهادت‌ها و ولادت‌ها و اعياد ائمه معصومين (ع)، برگزاري همايش هاي فرهنگي، صدور مجوز کانون هاي فرهنگي و حمايت از مساجد و کانون هاي فرهنگي و هيئت هاي مذهبي از ديگر برنامه هاي اين اداره در سال گذشته بود.

وي ادامه داد: توزيع بروشور، بسته هاي فرهنگي و اجتماعي در مناسبت ها، برگزاري مسابقات مختلف فرهنگي و اهداء جوايز، ارسال بيش از 3000 پيامك مناسبتي در ايام مختلف از ديگر برنامه‌هاي واحد فرهنگي اداره تبليغات اسلامي دشتستان در سال 91 است.

گفتني است، شهرستان دشتستان واقع در 75 کيلومتري مرکز استان، داراي 145 هيئت مذهبي فعال است.

يكشنبه 8 ارديبهشت 1392 - 12:54
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری