سه‌شنبه 30 بهمن 1397 - 21:12
پربازديدترين اخبار از استان
بوشهر
  • هيچ خبري موجود نيست

برگزاري مراسم ولادت حضرت فاطمه (س) در 60 مسجد و حسينيه كنگان

سرپرست اداره تبليغات اسلامي شهرستان كنگان از برگزاري مراسم ولادت حضرت فاطمه (س) در 60 مسجد و حسينيه اين شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي استان بوشهر، حجت الاسلام رحيم اهرمي اظهار داشت: بيان ما از شأن و جلال حضرت فاطمه (س) و عظمت و فضائل او در حد فهم و ادراك ما محدود و آن هم بدان اميد است كه باشد از آسمان ولايت او روزنه ‏اى در انديشه و روان پديد آيد، دل مان به نور وجودش روشن و درس آموزى از او ما را در برابر حوادث روزگار مقاوم سازد.

وي گفت: او برترين بانوى اسلام، سيده زنان عالم، گوهرى تابناك در منظومه و رشته نسل پيامبر، فرشته‏ اى از ملكوت اعلى و نمونه تربيت محمد (ص) است.

سرپرست اداره تبليغات اسلامي كنگان در ادامه اين خبر كه 7 ارديبهشت 92 عنوان شد، افزود: جهت فرا رسيدن ايام ولادت حضرت فاطمه (س) با هماهنگي هيئات مذهبي و هيئات امناء در 60 مسجد و حسينيه كنگان، برنامه هاي مختلفي با موضوعات مولودي خواني و مداحي، گفتمان ديني زن و عفاف، مراسم جشن و شادي، اجراي مسابقات مختلف فرهنگي و ورزشي، اهداء هديه به زنان و دختراني با نام هاي فاطمه يا زهرا و دعوت از روحانيون جهت تبيين شخصيت آن بانوي والامقام است.

يكشنبه 8 ارديبهشت 1392 - 12:37
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری