شنبه 4 خرداد 1398 - 23:23
پربازديدترين اخبار از استان
فارس
  • هيچ خبري موجود نيست

کارگاه آموزش مداحان با موضوع تاريخ تحليلي اسلام درارسنجان برگزار شد

با هماهنگي اداره تبليغات اسلامي ارسنجان کارگاه آموزش مداحان با حضور مداحان در سالن بصيرت سپاه شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي تبليغات اسلامي فارس، با هماهنگي اداره تبليغات اسلامي و با حضور جمعي از مداحان کارگاه آموزش مداحان در دو قسمت تاريخ تحليلي اسلام و آموزش مداحي در سالن بصيرت سپاه برگزار شد.

در اين کارگاه ابتدا حجت الاسلام محمد جواد چمانه سرپرست اداره تبليغات اسلامي ارسنجان ضمن خوش آمد گويي به حضار و تشکر از حضور بازرسين اداره کل تبليغات اسلامي فارس اظهار داشت: برگزاري دوره هاي آموزش مداحان به شدت لازم است و اداره تبليغات اسلامي نيز برگزاري اين دوره ها را در دستور کار خود قرار داده است.

وي بيان داشت: البته افراد بسيار زيادي علاقمند به حضور در اين دوره ها هستند، اما سياست اداره کل بر اين است که بيش از 50 نفر در دوره شرکت نكنند و اين امر مورد گلايه بسياري از مداحان شهرستان است، لذا بر آنيم تا با رايزني بتوانيم زمينه حضور مداحان بيشتري را در اين دوره هاي آموزشي فراهم کنيم.

حجت الاسلام چمانه افزود: شيطان به اشکال مختف دل از جوان هاي ما ربوده است، ما هم بايد از پتانسيل مداحي که مورد توجه جوانها است براي جذبشان استفاده کنيم و مداحان نيز بايد سعي کنند در روضه هاي خود از خرافات و بدعت ها بپرهيزند و همچنين با رفتار و اخلاق خود الگويي براي ساير افراد ديگر باشند.

در ادامه حجت الاسلام سيد محمد محسن موسوي استاد جلسه در بحث تاريخ تحليلي اسلام اظهار داشت: دين الهي به عنوان ناموس الهي است و انبياء و اوليا حافظ و نگهبان و قاضي دين هستند به اين معنا که بر اساس علم غيب حق و باطل را مي شناسند و شجاعانه تبيين مي کنند و در اين راستا بسيار غيرتمند نيز هستند.

شنبه 7 ارديبهشت 1392 - 11:43
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری