سه‌شنبه 30 بهمن 1397 - 20:17
پربازديدترين اخبار از استان
بوشهر
  • هيچ خبري موجود نيست

مشارکت آگاهانه در انتخابات رسالت هر ايراني و مسلمان است

مديرکل اوقاف و امور خيريه استان بوشهر در جلسه هم انديشي روحانيون دشتستان گفت: حضور عالمانه و آگاهانه در انتخابات از وظايف هر فرد ايراني و مسلمان است.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان بوشهر، حجت الاسلام مرتضي محمديان در جلسه هم انديشي روحانيون شهرستان دشتستان تصريح کرد: اگر مردم آگاه دقت نکنند و به سادگي با انتخابات برخورد نمايند مشکلات گذشته تکرار خواهد شد و کساني که مي خواهند کشور را به باد نيستي و ذلت وابستگي بسپارند، پيروز شده و سنگر قانونگذاري را به دست خواهند گرفت.

مديرکل اوقاف و امور خيريه استان بوشهر اضافه کرد: يکي از وظايف تمام اقشار ملت، برخورد با مسئله حساس اتنخابات است و همواره بايد به ياد داشت که اگر در مسئله انتخابات دقت نشود و مردم توجه به اين امر نکنند، در پيشگاه خداوند مسئولند.

وي با اشاره به انتخاب اصلح تاکيد کرد: رهبر عزيز انقلاب نيز راي و انتخاب به همراه شناخت را لازم و ضروري مي دانند و مي فرمايند: صداقت و دلسوزي نماينده اي را که مي خواهيد انتخاب کنيد تشخيص بدهيد و او را انتخاب کنيد.

گفتني است، جلسه هم انديشي روحانيون به همت امور فرهنگي اداره تبليغات اسلامي دشتستان 3 ارديبهشت 92 در دفتر امام جمعه برازجان برگزار شد.

شنبه 7 ارديبهشت 1392 - 11:4
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری