جمعه 3 اسفند 1397 - 13:41
پربازديدترين اخبار از استان
بوشهر
  • هيچ خبري موجود نيست

برگزاري نشست هم انديشي روحانيون دشتستان

به همت اداره تبليغات اسلامي دشتستان جلسه هم انديشي روحانيون شهرستان در سالن اجتماعات دفتر امام جمعه برازجان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان بوشهر، جلسه هم انديشي روحانيون شهرستان دشتستان به همت اداره تبليغات اسلامي شهرستان در سالم اجتماعات دفتر امام جمعه برازجان برگزار شد.

حجت الاسلام سيدعلي پناه محمودي نيا، رئيس تبليغات اسلامي دشتستان ضمن قدرداني از حضور روحانيون، با ارائه گزارشي مکتوب از عملکرد اين اداره در بحث تبليغ گفت: مبلغ بايد در امر جامعه شناسي توانمند باشد، محيط تبليغ خود را بخوبي بشناسد و با مطالعه تجارب ديگران از روش ها و راه هاي ديگر مبلغين موفق بهره برداري کند.

در ادامه حجت الاسلام حسن مصلح، امام جمعه برازجان با اشاره به انتخابات رياست جمهوري اظهار داشت: بديهي است که حاضر شدن بر سر صندق هاي راي و انتخاب اصلح، از بديهي ترين وظايف هر فرد ايراني و مسلمان است.

سپس حجت الاسلام مرتضي محمديان، مديرکل اداره اوقاف و امور خيريه استان تصريح کرد: يکي از راه هاي حضور روحانيت در صحنه انتخابات، حضور عالمانه و آگاهانه است و شايد بتوان گفت که اين نوع حضور، لازمه موارد ديگر است و اثري مستقيم در آن ها دارد، چرا که راي يک روحاني مستلزم شناخت او از نامزدهاست.

گفتني است، جلسه فوق 3 ارديبهشت 92 با حضور حجت الاسلام نعمت الله عظيمي فر، رئيس اداره امور فرهنگي و تبليغ اداره کل تبليغات اسلامي بوشهر و حجت الاسلام حمزه نيک نژاد، سرپرست نمايندگي تبليغات اسلامي شبانکاره برگزار شد و در آن پس از رايزني و تبادل نظر، مسئولين به سئوالات روحانيون پاسخ دادند.

شنبه 7 ارديبهشت 1392 - 11:2
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری