شنبه 4 اسفند 1397 - 8:34
پربازديدترين اخبار از استان
بوشهر
  • هيچ خبري موجود نيست

اجتماع فرهنگيان استان بوشهر در خورموج برگزار شد

گردهمايي فرهنگيان استان بوشهر با حضور وزير آموزش و پرورش، مديرکل آموزش و پرورش، امام جمعه خورموج، فرماندار، سرپرست اداره تبليغات اسلامي دشتي و مديران دستگاه هايي اجراي شهرستان دشتي برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي بوشهر، در اين گردهمايي، وزير آموزش و پرورش اظهار داشت: آموزش و پرورش نمي‎تواند رشد کند مگر اينکه تمام مسئولان به اين جمع بندي برسند که حرف اول را بايد آموزش و پرورش بزند و راه توسعه پايدار و داشتن کشور قدرتمند و راه رسيدن به اقتصاد عادلانه توجه به آموزش و پرورش است.

حميدرضا حاجي بابايي ادامه داد: اگر تمام نهادها و مسئولان مثل رهبر معظم انقلاب به آموزش و پرورش نگاه کنند، مشکلات ما حل مي‎شود.

حاجي بابايي اضافه کرد: تمام نقاط قوت و ضعف ما از نوع نگاه ما به تعليم و تربيت است و تمام آحاد جامعه بايد به معلم نگاه ويژه داشته باشند.

وزير آموزش و پرورش گفت: هر کسي در هر شرايطي از حقوق معلم سخن بگويد، تحقير معلم است و در تحول بنيادين گفتمان اجتماعي مربوط به آموزش و پرورش بايد تغيير کند.

حاجي بابايي در مصلاي جمعه امام خامنه اي خاطرنشان کرد: تمام کشور بايد هوشمندسازي شود و اگر غير از آن باشد کشور ناقص است.

امام جمعه خورموج نيز در اين گردهمايي گفت: دشتي از ديرباز مرکز تربيت عالمان و شاعران برجسته‌اي بوده که زبانزد خاص و عام در استان و ساير استان‌ها هستند.

حجت‌الاسلام عبدالحسين مصلح 3 ارديبهشت 92 افزود: دشتي مفتخر به شهدايي چون شهيد عاشوري، شهيد شهرياري و شهيدان مهدوي، توسلي و ابراهيمي بوده و 214 شهيد، 50 آزاده و 500 جانباز تقديم انقلاب کرده است.

وي گفت: در حال حاضر نيمي از ائمه جمعه استان از شهرستان دشتي هستند و دشتي شهرستاني ولايت‌مدار و حاضر در همه صحنه‌هاي انقلاب است.

شنبه 7 ارديبهشت 1392 - 9:6
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری