سه‌شنبه 17 تير 1399 - 16:28
پربازديدترين اخبار از استان
تهران
  • هيچ خبري موجود نيست

«سامانه کتابخانه ديجيتال اختصاصي سوره مهر» براي اولين بار در نمايشگاه کتاب

مسئول بخش الکترونيک و ديجيتال نشر سوره مهر ضمن اشاره به «سامانه کتابخانه ديجيتال اختصاصي سوره مهر» که براي نخستين‌بار در نمايشگاه اجرايي مي‌شود گفت: علاقه‌مندان براي دريافت برنامه‌هاي روزانه سوره مهر مشخصات خود را به سامانه 30005319 پيامک کنند.

به گزارش روابط عمومي سازمان تبليغات اسلامي، ابراهيم اسکندري‌پور مسئول بخش الکترونيک و ديجيتال نشر سوره مهر در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبيات خبرگزاري فارس درباره برنامه‌هاي اين انتشارات در نمايشگاه کتاب تهران اظهار داشت: در بيست و ششمين نمايشگاه بين‌المللي کتاب تهران انتشارات سوره مهر با هزار عنوان کتاب حضور خواهد داشت که از اين تعداد 100 عنوان کتاب‌هاي چاپ اولي و جديد است.

وي ادامه داد: البته در غرفه سوره مهر به صورت روزانه مراسم رونمايي را در غرفه خواهيم داشت، رونمايي به عنوان اينکه کتاب در نمايشگاه به مخاطبان معرفي ‌شود.

اسکندري‌پور پيرامون نشست‌هاي اين انتشارات در نمايشگاه کتاب ابراز داشت: تاکنون چند نشست قطعي شده است که از آن جمله مي‌توان به نشست «اقتصاد نشر با تاکيد بر عبور از بحران» اشاره کرد، با توجه به اينکه امسال يکي از سرفصل‌ها، بحث حماسه اقتصادي است از اين رو نشست تخصصي اقتصاد نشر برگزار مي‌شود.

به گفته مسئول بخش الکترونيک و ديجيتال نشر سوره مهر، در نمايشگاه کتاب چند نشست خبري هم خواهيم داشت که در زمان خود اطلاع‌رساني مي‌شوند.

اين مقام مسئول اضافه کرد: علاقه‌مندان و مخاطبان مي‌توانند با ارسال مشخصات خود به سامانه 30005319 ، در طول نمايشگاه برنامه‌هاي جنبي را دريافت کنند تا در صورت تمايل در هر نشستي که علاقه‌مند هستند حضور يابند.

وي درباره انتشار نشريه روزانه سوره مهر طي ايام برپايي نمايشگاه کتاب متذکر شد، نشريه مهر را در ايام نمايشگاه کتاب به صورت روزانه خواهيم داشت، در اين نشريه قرار است هم آثار و کتاب‌هاي جديد و هم موضوعات تخصصي منعکس شوند. هرروز با يک رويکرد و برنامه‌ريزي متنوع کار را ادامه مي‌دهيم که اسامي روزها هم بزودي اعلام و اطلاع رساني مي‌شود.

مسئول بخش الکترونيک و ديجيتال نشر سوره مهر در ادامه ضمن اشاره به برنامه‌هاي سوره مهر که براي نخستين‌بار اجرايي خواهد شد، توضيح داد: «سامانه کتابخانه ديجيتال اختصاصي سوره مهر» را براي اولين بار خواهيم داشت که اواسط سال گذشته راه‌اندازي شد و امسال در اولين نمايشگاه کتاب پس از آغاز به‌کار، روي آن مانور خواهيم داد، علاقه‌مندان مي‌توانند سامانه کتابخانه را در نمايشگاه کتاب دريافت کنند تا از طريق اينترنت هر کتابي علاقه‌مند بودند دريافت کنند، اين اتفاق امسال براي نخستين‌بار در نمايشگاه بيست و ششم کتاب رخ مي‌دهد.

شنبه 7 ارديبهشت 1392 - 9:6
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری