يكشنبه 26 خرداد 1398 - 1:22
پربازديدترين اخبار از استان
مركزي
  • هيچ خبري موجود نيست

حجت الاسلام سرلکيان:

روحانيون مستقر نماد تلاش و فعاليت درامر تبليغ تعاليم حيات بخش اسلام در روستاها هستند

مدير کل تبليغات اسلامي استان مرکزي در ديدار با روحانيون شهرستان آشتيان گفت:روحانيون مستقر نماد تلاش و فعاليت درامر تبليغ تعاليم حيات بخش اسلام در روستاها هستند.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان مركزي،حجت الاسلام نعمت الله سرلکيان در ديدار با روحانيون مستقر شهرستان آشتيان که در راستاي آشنائي با فعاليت هاي آنها در سال 91 و تقدير از آنها انجام شد افزود:سازمان تبليغات اسلامي با اعزام و استقرار روحانيون به نقاط مختلف توانسته است گام هاي بسيار مؤثري در جهت تأمين نيروي فکري در مناطق مختلف بويژه روستاها بردارد.

وي اظهار کرد:نقش روحانيت در جامعه اسلامي براي ترويج فرهنگ اسلامي بسيار ارزشمند است و روحانيون مستقر نماد تلاش و فعاليت در امرتبليغ تعاليم حيات بخش اسلام در روستاها هستند.

در پايان اين ديدار مدير کل تبليغات اسلامي به منظور تجليل از روحانيون مستقر با اهداء هديه اي از زحمات آنها در روستاها تقدير کرد.

گفتني است، اين ديدار ها در روز يک شنبه يک ارديبهشت سال جاري به همراه کارشناس اعزام مبلغ اداره کل تبليغات اسلامي استان مرکزي در منازل روحانيون مستقر روستاهاي شهرستان آشتيان برگزار شد.

پنجشنبه 5 ارديبهشت 1392 - 8:28
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری