جمعه 17 مرداد 1399 - 0:5
پربازديدترين اخبار از استان
مازندران
  • هيچ خبري موجود نيست

سرپرست اداره تبليغات اسلامي چالوس :

ميانه روي در اخلاق و رفتار فردي و اجتماعي يکي از توصيه هاي موکد بزرگان دين اسلام است

سرپرست اداره تبليغات اسلامي چالوس از ميانه روي در اخلاق و رفتار فردي و اجتماعي به عنوان يکي از توصيه هاي موکد بزرگان دين اسلام ياد کرد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي مازندران ، حجت الاسلام علي اسفندياري روز چهارشنبه 4 ارديبهشت 92 در جلسه هفتگي پرسنلي اين اداره ، با اشاره به حکمتي از کتاب ارزشمند نهج البلاغه به موضوع ميانه روي و آثار و پيامدهاي فردي و اجتماعي آن پرداخت .

وي با اشاره به سخني از حضرت علي (ع) به نقل از نهج الابلاغه که مي فرمايد: نادان ديده نمي شود مگر آنکه تندرو باشد يا کندرو ، حد وسط در رفتار و برخوردهاي فردي و اجتماعي را بهترين نوع رفتار خواند.

سرپرست اداره تبليغات اسلامي چالوس در ادامه موارد متعددي از توصيه هاي موکد قرآن کريم در خصوص رفتار معتدل و پرهيز از افراط و تفريط برشمرد و به نقل از قرآن عامل اصلي جهل قوم يهود را افراط و تفريط اين قوم در زندگي فردي و اجتماعي و برخوردهاي نامعقول با رويدادهاي آن دوران دانست.

اسفندياري در پايان در بيان مهم ترين برنامه هاي اداره در هفته آينده ، به برگزاري ستاد شئون فرهنگي به مناسبت ايام اعتکاف ، برگزاري جلسه ستاد طرح اوقات فراغت با حضور مربيان و رابطين فرهنگي و برگزاري کار گروه طرح هاي ويژه فرهنگي اشاره کرد.

چهارشنبه 4 ارديبهشت 1392 - 13:36
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری