چهارشنبه 7 خرداد 1399 - 2:12
پربازديدترين اخبار از استان
همدان
  • هيچ خبري موجود نيست

کارگاه آموزش احکام ويژه بانوان در تبليغات اسلامي تويسركان

سرپرست اداره تبليغات اسلامي تويسركان از برگزاري کارگاه آموزش احکام بانوان در اين شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي همدان، حجت الاسلام علي كاروند 3 ارديبهشت جاري با اعلام اين خبر، گفت: اين کارگاه آموزشي با هدف آشنايي بانوان با احکام ديني و شرعي با اولويت آموزش در مناطق محروم و روستايي، برگزار مي شود.

وي افزود: آشنا شدن با احکام ديني براي تمامي اقشار جامعه امري ضروري و لازم بوده به خصوص براي بانوان يادگيري اين احکام ضروري تر به نظر مي رسد زيرا معمولاً زنان بيشتر از مردان در محيط خانه بوده و بيشتر با فرزندان سر و کار دارند و اين مورد از نظر اينکه مادران، فرزندان را با احکام ديني آشنا سازند از اهميت بالايي برخوردار است.

سرپرست اداره تبليغات اسلامي تويسركان ادامه داد: از آنجايي که طبق يافته هاي روانشناسان، کودکان کنجکاو بوده و مانند نوار کاست خامي هستند که هر چيزي را ضبط مي کنند، مادران بايد خودشان را مسلح به علم و آشنايي با احکام ديني کنند تا با هدايت صحيح و آموزش اين احکام به کودکان، فرزندان و به تبع آن جامعه اي پاك و ايمن داشته باشيم .

گفتني است، در صورت تأمين اعتبار از سوي اداره كل تبليغات اسلامي همدان اين طرح در طول 6 ماهه اول سال جاري در مناطق روستايي محروم شهرستان تويسركان اجرا مي شود.

سه‌شنبه 3 ارديبهشت 1392 - 20:56
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری