شنبه 25 مرداد 1399 - 6:20
پربازديدترين اخبار از استان
قزوين
  • هيچ خبري موجود نيست

به منظور بررسي وضعيت فرهنگي شهرستان تاكستان انجام شد:

ديداررئيس تبليغات اسلامي تاكستان با رئيس اداره اوقاف و امور خيريه اين شهرستان

به منظور بررسي وضعيت فرهنگي شهرستان تاكستان رئيس اداره تبليغات اسلامي تاكستان با رئيس اداره اوقاف و امور خيريه اين شهرستان ديدار و گفتگو كرد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي استان قزوين،به منظور بررسي وضعيت فرهنگي شهرستان تاكستان رئيس اداره تبليغات اسلامي تاكستان با رئيس اداره اوقاف و امور خيريه اين شهرستان ديدار و گفتگو كرد.

در اين ديدار كه يكشنبه 1 ارديبهشت ماه 92 در محل اداره اوقاف و امور خيريه تاكستان برگزار شد،حجت الاسلام محمدرضا ميرزايي رئيس تبليغات اسلامي تاكستان با تأكيد بر نقش قرآن در زندگي انسان گفت:قرآن کريم يكي از ارزنده‌ترين و مؤثرترين منابع تأثيرگذار در جامعه بشري است كه با پيروي از آن مي توان بيشتر مشكلات فرهنگي و اجتماعي در جامعه را حل كرد.

رئيس تبليغات اسلامي تاكستان افزود:مقررات و قوانين و احكام قرآني با اصول و قوانين و مقررات دنياي امروز كاملاً مطابقت دارد و از اين جهت براي هميشه قابل پيروي و عمل است.

در ادامه اين ديدار حسين شفيعي رئيس اداره اوقاف و امور خيريه تاكستان ضمن تقدير و تشكر از فعاليت هاي قرآني و فرهنگي اداره تبليغات اسلامي گفت:دشمنان قسم خورده ايران اسلامي با سعي و كوشش و در قالب برنامه‌هاي تفريحي،تصاوير و فيلم‌هاي ماهواره اي سعي در تغيير فرهنگ و عقايد جوانان و نوجوانان اين مرز و بوم دارند.

شفيعي افزود:دوران جواني به واسطه ويژگي‌هاي خاص خود محلي مستعد براي تاخت و تاز شبهات ديني و انديشه‌هاي جديد و پر زرق و برق است.

رئيس اداره اوقاف و امور خيريه تاكستان در پايان با تأكيد بر تعامل اداره اوقاف با تبليغات اسلامي اظهارداشت:اگر دستگاه هاي فرهنگي،شبيخون فرهنگي را جدي بگيرند و در محدوده مسئوليت خود مروج فرهنگ اسلامي باشند مي توان تهاجم فرهنگي دشمن را نا كارآمد كرد.

سه‌شنبه 3 ارديبهشت 1392 - 20:55
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری