يكشنبه 29 ارديبهشت 1398 - 11:9
پربازديدترين اخبار از استان
فارس
  • هيچ خبري موجود نيست

برگزاري جلسه شوراي اداري در ني ريز

با حضور رييس اداره تبليغات اسلامي ني ريز جلسه شوراي اداري در فرمانداري اين شهرستان برگزارشد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي فارس، سيد عباس حسيني فرماندار ني ريز در اين جلسه با تأکيد بر فراهم کردن زمينه حضور گسترده مردم در انتخابات شوراهاي اسلامي و رياست جمهوري گفت: انتخابات يكي از عرصه هاي بسيار مهم حضور مردم در تصميمات كشور است و ملت بزرگ ايران در طول انقلاب اسلامي در تمامي صحنه ها به خصوص در صحنه انتخابات حضور بسيار فعال و پرشوري داشته و در اين دوره نيز مشاركت خود را بيش از قبل نشان خواهند داد.

وي با تأکيد برهوشياري مسئولين و دست اندرکاران انتخابات تصريح کرد: دشمنان انقلاب اسلامي به دنبال دلسرد كردن مردم و عدم حضور آنان در صحنه انتخابات هستند و از اين طريق مي خواهند مردم را از نظام دور كنند.

فرماندار ني ريز يکي از اصول مديريت صحيح را سعه صدر دانست و افزود: خدمت به مردم در دين مقدس اسلام بسيار ارزشمند و مورد احترام است و خدواند کسي را که در راه مردم و خدمت رساني به خلق قدم بردارد ثواب و اجر عبادات را براي او در نظر مي گيرد.

سيد عباس حسيني با اشاره به برگزاري سي و چهارمين دوره مسابقات قرآن و معارف اسلامي که فروردين ماه سال جاري در شهرستان ني ريز برگزار شد از اداره آموزش و پرورش که ميزباني مسابقات را به عهده داشتند و همچنين ادارات و نهادهاي شهرستان که همکاري داشتند خصوصاً اداره تبليغات اسلامي تقدير و تشکر کرد.

گفتني است در اين جلسه حجت الاسلام حسيني مقدم مدير کل اوقاف و امور خيريه استان فارس نيز حضور داشتند.

سه‌شنبه 3 ارديبهشت 1392 - 12:2
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری