جمعه 17 مرداد 1399 - 0:4
پربازديدترين اخبار از استان
تهران
  • هيچ خبري موجود نيست

به همت انتشارات سوره مهر

حوزه هنري استان سمنان درخشيد

رمان «افرا»، و مجموعه هاي شعر « وقتي درد را عاشقانه بسرايي» و « مثل يك اتفاق تكراري» توسط انتشارات سوره مهر و به همت حوزه هنري استان سمنان چاپ و منتشر شد.

به گزارش روابط عمومي سامان تبليغات اسلامي، داستان بلند "افرا" نوشته حسينعلي جعفري با موضوع انقلاب اسلامي است كه به همت حوزه هنري استان سمنان توسط انتشارات "سوره مهر" چاپ شده است.

رمان "افرا" در ۱۹۴صفحه، قطع رقعي و در تيراژ ۲۵۰۰ جلد است. فضاي رخداد آن در مازندارن و روايت زندگي فردي است به نام رستم‌علي كه به كمك فردي به نام ذكريا تلاش مي‌كند تا يك سرهنگ شاهنشاهي را از بين ببرد.

" وقتي درد را عاشقانه بسرايي" مجموعه شعري سروده مهرناز نصيري است.اين كتاب شامل 27 قطعه شعر سپيد است كه در موضوعات آزاد سروده شده‌اند. برخي از شعرهاي اين كتاب به امام زمان(ع) تقديم شده‌اند.

كتاب «وقتي درد را عاشقانه بسرايي» به همت دفتر آفرينش‌هاي ادبي حوزه هنري استان سمنان با شمارگان هزار نسخه، در 70 صفحه و به قيمت 2500 تومان بهمن‌ماه 91 با همكاري حوزه هنري استان سمنان و انتشارات سوره مهر منتشر شد و در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفته است.

مجموعه «مثل يك اتفاق تكراري» سروده نسرين قرباني است . قالب شعرهاغزل ورباعي است .مضامين اشعار اجتماعي، عاشقانه و آييني است.اين كتاب شامل 38 غزل و 14 رباعي است.اين كتاب با شمارگان هزار نسخه، 90 صفحه و قيمت2500 تومان بهمن ماه از سوي حوزه هنري استان سمنان منتشر شده است.

سه‌شنبه 3 ارديبهشت 1392 - 11:28
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری