يكشنبه 28 بهمن 1397 - 3:57
پربازديدترين اخبار از استان
بوشهر
  • هيچ خبري موجود نيست

سپاه بازوي توانمند جمهوري اسلامي ايران در برابر توطئه هاي خارجي و داخلي است

سرپرست اداره تبليغات اسلامي شهرستان كنگان، طي سخناني به مناسبت سالروز تاسيس اين نهاد مردمي اظهار داشت: سپاه بازوي توانمند جمهوري اسلامي ايران در برابر توطئه هاي خارجي و داخلي است.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي استان بوشهر، حجت الاسلام رحيم اهرمي گفت: دوم ارديبهشت يادآور تصميم هدفمند بنيانگذار جمهوري اسلامي در تأسيس نهادي مردمي و انقلابي است که سپاه پاسداران انقلاب اسلامي نام نهاده شد، اين فرزند خلف انقلاب با الگو قراردادن حضرت سيدالشهداء (ع) دراعمال و رفتار خود و سرسپردگي دربرابر اوامر ولي فقيه به بازوي توانمند جمهوري اسلامي در برابر توطئه هاي خارجي و داخلي تبديل شد.

وي تصريح كرد: نقش سپاه در دفاع از منافع ملي و در رأس آن تأمين امنيت ملي در دفاع از ارزش هاي والاي انقلاب اسلامي و همچنين در پيشبرد آرمان ها و اهداف انقلاب اسلامي در داخل و خارج از كشور، بر هيچ كس پوشيده نيست و كليد خوردن پروژه سپاه، هراسي از سوي نظام سلطه با محوريت آمريكا در امتداد پروژه هاي اسلام هراسي و ايران هراسي است.

سرپرست اداره تبليغات اسلامي كنگان در ادامه اين خبر كه 3 ارديبهشت 92 عنوان شد، افزود: يكي از مهم‌ترين توفيقات سپاه پس از پيروزي انقلاب و جنگ تحميلي داشتن روحيه مجاهدت در بطن ذهن افراد سپاهي است كه در حال حاضر بايد اين روحيه در افراد تقويت شود.

سه‌شنبه 3 ارديبهشت 1392 - 10:47
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری