شنبه 27 بهمن 1397 - 13:25
پربازديدترين اخبار از استان
بوشهر
  • هيچ خبري موجود نيست

تشريح برنامه هاي تشييع و تدفين پيکر مطهر دو شهيد گمنام در تنگستان

سرپرست تبليغات اسلامي و مسئول کميته فرهنگي ستاد استقبال و تشييع شهداي گمنام تنگستان، برنامه هاي وداع، تشييع و تدفين پيکر مطهر دو شهيد گمنام در تنگستان را تشريح كرد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي استان بوشهر، حجت الاسلام آيت اندرزيان در اين باره اظهار داشت: همزمان با سالروز وفات حضرت ام البنين (سلام الله عليها)، مراسم تشييع 2 کبوتر خونين بال در شهر اهرم برگزار و اين دو شهيد گلگون كفن پس از سالها درقسمتي از خاک ايران اسلامي بنام تنگستان قهرمان پرور، به خاک سپرده مي شوند.

مسئول کميته فرهنگي ستاد استقبال و تشييع اين دو شهيد گمنام افزود: با برنامه ريزي هاي انجام گرفته تشييع اين دو شهيد والامقام در بهترين حالات ممکن و با حضور گسترده مسئولين استاني، مديران و كاركنان ادارات و نهادهاي دولتي شهرستان، خانواده هاي معظم شهداء، ايثارگران و ساير اقشار مردم برگزار خواهد شد.

حجت الاسلام اندرزيان با اشاره به برنامه هاي مراسم روز تشييع اضافه كرد: برنامه تشييع به اينگونه است که اين عزيزان از فلکه دارايي تا ميدان فرمانداري با خودرو حمل مي شوند و از ميدان فرمانداري تا محل دفن در خيابان بهزيستي واقع در پارک انقلاب اسلامي بر روي دستان مردم به جايگاه ابدي هجرت مي کنند و به خاك سپرده مي شوند.

اندرزيان تصريح كرد: قرار است اين دو شهيد يک روز قبل از تشييع در چند روستاي شهرستان به عنوان تبرک گردانده شوند تا روستاييان عزيز نيز از اين درياي معنوي بي فيض باقي نمانند.

سرپرست اداره تبليغات اسلامي تنگستان 2 ارديبهشت 92 تصريح كرد: شب قبل از تشييع اين دو شهيد والامقام در مصلاي جمعه اهرم قرار مي گيرند که به عنوان شبي به نام وداع با شهدا در نظر گرفته شده که مردم مي توانند در آنجا با خواندن دعا، قرآن و نماز از اين دو عزيز بهره کافي ببرند.

سه‌شنبه 3 ارديبهشت 1392 - 10:16
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری