شنبه 4 اسفند 1397 - 8:11
پربازديدترين اخبار از استان
بوشهر
  • هيچ خبري موجود نيست

بازديد سرپرست تبليغات اسلامي تنگستان از فضاي جانمايي شده ي دفن شهداي گمنام

سرپرست تبليغات اسلامي تنگستان از فضايي که براي خاکسپاري دو شهيد گمنام در تنگستان جانمايي شده بازديد و بر هرچه باشکوه تر شدن مراسم استقبال و تشييع اين دو شهيد تأکيد كرد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان بوشهر، حجت الاسلام آيت اندرزيان از زميني که براي دفن دو شهيد گمنام در شهر اهرم جانمايي شده است بازديد کرد.

حجت الاسلام اندرزيان در جريان اين بازديد گفت: آنچه باعث استمرار و افتخار اين نظام مقدس شده همين جانبازي ها و رشادت هاي اين رهروان حسيني و مقلدان خميني است و بر ماست که همت خدايي اين عزيزان را که از جان شيرين خويش گذشتند، قدر دانسته و ياد و نامشان را تا ابد گرامي بداريم.

اندرزيان افزود: اين دو شهيد گمنام چهارشنبه 4 ارديبهشت 92 با حضور پرشور و دستان مردم شهيدپرور تنگستان از ساعت 9 صبح در شهر اهرم تشييع و سپس خاکسپاري مي شوند.

سرپرست اداره تبليغات اسلامي تنگستان 1 ارديبهشت 92 تصريح كرد: مي طلبد که آحاد مردم شريف و تمامي دستگاه هاي اجرايي و نظامي شهرستان در اين مراسم شرکت كرده و بار ديگر با شهداء و امام شهداء و رهبر عظيم الشأن انقلاب اسلامي حضرت آيت الله العظمي امام خامنه اي (مدظله العالي) بيعتي دوباره داشته باشند.

دوشنبه 2 ارديبهشت 1392 - 21:19
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری