سه‌شنبه 30 بهمن 1397 - 20:14
پربازديدترين اخبار از استان
بوشهر
  • هيچ خبري موجود نيست

رئيس حوزه هنري مطرح کرد

بازگرداندن روحيه نشاط به کودکان زلزله‌زده دشتي مهم‌ترين کار فرهنگي در اين مناطق است

رئيس حوزه هنري سازمان تبليغات اسلامي گفت: مهم‌ترين کار فرهنگي در مناطق زلزله‌زده دشتي بازگرداندن روحيه و نشاط به کودکان و نوجوانان است که اغلب در اين حوادث فراموش مي‌شوند.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان بوشهر، محسن مومني‌شريف در بازديد از مناطق‌ زلزله‌زده شهرستان دشتي گفت: بروز حوادث در زندگي انسان امتحان الهي است و ما بايد در هنگام چنين حوادثي صبر پيشه کرده و بر خدا توکل کنيم.

مومني‌شريف تصريح کرد: وقتي چنين اتفاقي در کشور مي‌افتد، عموم مردم کشور وظيفه خودشان مي دانند که ابراز همدردي کرده و در راه خدمت به مردم مصيبت ديده از هيچ تلاشي فروگذار نکنند.

وي با اشاره به اينکه راهکارهاي فرهنگي براي کمک به زلزله‌زدگان را بررسي مي‌کنيم، افزود: مهم‌ترين کار فرهنگي بازگرداندن روحيه و نشاط به کودکان و نوجوانان است که اغلب در اين حوادث فراموش مي‌شوند.

رئيس حوزه هنري گفت: قرار است که بعد از مراسم چهلم عزيزان از دست رفته در اين حادثه زلزله با همکاري آقاي پرستويي(بازيگر) و دکتر احمدزاده (نويسنده) و ساير هنرمندان برنامه‌هايي براي بچه‌هاي اين مناطق داشته باشيم.

وي 31 فروردين 92 تلاش براي انتقال روحيه اوليه به بازماندگان حادثه را ضروري خواند و تاکيد کرد: همگان بايد دست به دست هم داده تا در جبران اين حادثه غم انگيز نقش بسزايي داشته باشند.

دوشنبه 2 ارديبهشت 1392 - 21:15
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری