دوشنبه 13 مرداد 1399 - 16:16
پربازديدترين اخبار از استان
قزوين
  • هيچ خبري موجود نيست

مسئول روابط عمومي اداره تبليغات اسلامي شهرستان تاكستان:

تبليغ مهمترين رسالت انبياء الهي وامامان معصوم(ع) بوده است

مسئول روابط عمومي اداره تبليغات اسلامي شهرستان تاكستان گفت:تبليغ مهمترين رسالت انبياء الهي و امامان معصوم(ع) بوده است.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان قزوين،مسئول روابط عمومي اداره تبليغات اسلامي شهرستان تاكستان گفت:تبليغ مهمترين رسالت انبياء الهي و امامان معصوم(ع) بوده است.

سيداحمد جوادي يكشنبه 1 ارديبهشت ماه 92 به اهميت تبليغ و اطلاع رساني اشاره کرد و گفت:تبليغ مهمترين رسالت انبياء الهي و امامان معصوم(ع) بوده و يکي از ارکان حفظ بقاي اسلام به شمار مي رود و به همين علت سازمان تبليغات اسلامي به فرمان حضرت امام خميني(ره) و با هدف ترويج و گسترش فرهنگ ديني و قرآني تأسيس شد.

وي افزود:سازمان تبليغات اسلامي به لحاظ جايگاه فرهنگي و مذهبي که در بين نهادهاي فرهنگي کشور دارد،از اهميت خاصي برخوردار است و به تبع آن نحوه ارتباط با جوانان و نوجوانان و جذب آنان به فعاليت هاي فرهنگي و مذهبي و سوق دادن آنان به سوي آموزه هاي دين مبين اسلام و سيره اهل بيت(ع) نيز از اصول اساسي اين سازمان است.

وي خاطرنشان کرد:با توجه به اينکه کمتر از 9 سال است که اداره تبليغات اسلامي شهرستان تاكستان تأسيس و راه اندازي شده،اما در عمل مي بينيم که شهرستان تاكستان در مقايسه فعاليت ها و برنامه هاي فرهنگي و مذهبي،نسبت به شهرستان هايي که زودتر از اين شهرستان تأسيس شده اند عملکرد بسيار مطلوب و رضايت بخشي داراست و اين پيشرفت فرهنگي و ديني با فعاليت ها و تلاش هاي كاركنان اين اداره ميسر شده است.

دوشنبه 2 ارديبهشت 1392 - 21:7
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری