سه‌شنبه 30 بهمن 1397 - 20:2
پربازديدترين اخبار از استان
بوشهر
  • هيچ خبري موجود نيست

تشکيل شوراهاي اسلامي عامل تحكيم پايه هاى انقلاب اسلامي است

مديرکل تبليغات اسلامي استان بوشهر با اشاره به فرا رسيدن زمان انتخابات شوراهاي اسلامي شهر و روستا افزود: تشکيل شوراهاي اسلامي عامل تحكيم پايه هاى انقلاب در كشور است.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي استان بوشهر، حجت الاسلام سيدنورالله موسوي نيا با اشاره به فرمايشات رهبر فرزانه انقلاب در خصوص ضرورت اقبال مردم به انتخابات شوراها و جدي گرفتن شرکت در آن که زمينه ساز تحقّق اهداف معيّن شده براى تشكيل شوراها در قانون اساسى است، اظهار داشت: انتخابات شوراي اسلامي شهر و روستا نماد مردم سالاري ديني و توجه به امور مردم در سطح کلان کشور است و تشکيل آن گامي در جهت تحكيم پايه هاى انقلاب و استحكام قدرت انقلاب و حكومت انقلابى در كشور به شمار مي رود.

مديرکل تبليغات اسلامي استان بوشهر با اشاره به دگرديسي هايي که در ملل ماترياليستي به وقوع پيوسته، گفت: مشاهده اين نقاط ضعف جوامع به ظاهر پيشرفته باعث مي شود که بيش از گذشته به دموکراسي موجود در جمهوري اسلامي به عنوان نظامي که در آن بازوان مقبوليت و مشروعيت سرچشمه جاري ساختار حکومتي است، پي ببريم.

وي با اشاره به ساختار نظام جمهوري اسلامي که در آن مردم ريشه و بنيانش را شکل مي دهند، افزود: انتخابات شوراي شهر و روستا نمونه بارز حکومت مردم بر مردم است که ملت از ميان خود عده اي را در کمال آزادي و اختيار به عنوان نماينده جهت آباداني و پيشرفت شهر و روستاي خود برمي گزينند.

حجت الاسلام موسوي نيا 1 ارديبهشت 92 به فرمايش مقام معظم رهبري در لزوم به وجود آوردن حماسه سياسي اشاره و اضافه کرد: همه ما مکلفيم که با حضور پرشکوه، بصيرت عاشورايي و انتخاب گزينه اصلح نظام مقدس جمهوري اسلامي را به عنوان نماد مردم سالاري ديني به جهانيان معرفي نمائيم.

دوشنبه 2 ارديبهشت 1392 - 18:51
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری