سه‌شنبه 30 بهمن 1397 - 21:7
پربازديدترين اخبار از استان
بوشهر
  • هيچ خبري موجود نيست

در سال 91 اتفاق افتاد؛

برگزاري 7 نمايشگاه فرهنگي در شهرستان دشتستان

رئيس اداره تبليغات اسلامي دشتستان از برگزاري 7 نمايشگاه فرهنگي مذهبي به همت اين اداره و هيئات مذهبي وابسته در سال 91 در شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان بوشهر، حجت الاسلام سيدعلي پناه محمودي نيا با اعلام مطلب فوق ادامه داد: در سال گذشته 7 نمايشگاه فرهنگي با همکاري اين اداره و مشارکت هيئات مذهبي وابسته به اين اداره با موضوعات مختلف همچون ماه محرم، حجاب و عفاف و انقلاب اسلامي در مدارس و مساجد اين شهرستان برپا شد.

حجت الاسلام محمودي نيا هدف از برگزاري اين نمايشگاه ها را اهميت بخشيدن به موضوع عفاف و حجاب، فضاسازي فرهنگي و علمي در ترويج فرهنگ حجاب و عفاف، تشويق جوانان به رعايت حجاب و ارائه الگوي مناسب حجاب دانست.

وي 1 ارديبهشت 92 برپايي نمايشگاه هاي کتاب و معرفي محصولات فرهنگي منتشر شده در حوزه دين و مذهب را در گرايش جوانان به مطالعه و شناخت دين مؤثر دانست و بر ايجاد نمايشگاه دايمي عرضه کتاب هاي ديني در مرکز شهرستان دشتستان تأکيد کرد.

گفتني است، هيئات مذهبي، حبيب ابن مظاهر (ع)، هيئت مذهبي امام موسي کاظم (ع)، هيئت مذهبي حضرت فاطمه الزهرا (س)، هيئت مذهبي حضرت رقيه (س) از جمله هيئات مذهبي بودند که اقدام به برگزاري نمايشگاه کردند.

دوشنبه 2 ارديبهشت 1392 - 18:35
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری