شنبه 4 خرداد 1398 - 23:29
پربازديدترين اخبار از استان
مركزي
  • هيچ خبري موجود نيست

حجت الاسلام سرلکيان:

حضور روحانيون مستقر در روستاها تأثير زيادي در جذب جوانان به مساجد دارد

مدير کل تبليغات اسلامي استان مرکزي در ديدار با روحاني مستقر شهرستان زرنديه گفت: حضور روحانيون مستقر در روستاها تأثير زيادي در جذب جوانان به مساجد دارد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان مرکزي،حجت الاسلام نعمت الله سرلکيان در ديدار با روحانيون مستقر شهرستان زرنديه که در راستاي با فعاليت هاي آنها در سال 91 و تقدير از آنها انجام شد افزود: حضور روحانيون در روستاها موجب توسعه و گسترش امور اعتقادي و مذهبي در اقشار مختلف مردم و جذب جوانان به مساجد مي شود.

وي اظهار کرد: روحانيون مستقر ما بايد با تعامل مناسب با اهالي روستا نقش مفيد و ارزنده اي را در تبيين دين اسلام ايفا کنند.

وي تصريح کرد: با تاکيد بر افزايش ارتباط روحانيت با جوانان افزود: فرهنگ و دين نياز جامعه امروزي است و تعامل و همکاري با مسئولين بر اجراي فعاليت ديني مي‌افزايد و باعث پايداري برنامه‌هاي فرهنگي و قرآني مي‌شود.

وي در پايان خاطر نشان کرد: تلاش در گسترش اين فعاليت ها وبرگزاري برنامه هاي مفيد جهت جوانان اين روستا با همت روحاني اين روستا بوده است.

در پايان اين ديدار ها مدير کل تبليغات اسلامي به منظور تجليل از روحانيون مستقر با اهداء هديه اي از زحمات آنها در روستاها تقدير کرد.

گفتني است، اين ديدار ها در روز سه شنبه 27 فروردين سال جاري به همراه کارشناس اعزام مبلغ اداره کل تبليغات اسلامي استان مرکزي در منازل روحانيون مستقر روستاهاي شهرستان زرنديه برگزار شد.

دوشنبه 2 ارديبهشت 1392 - 18:25
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری