دوشنبه 30 ارديبهشت 1398 - 14:57
پربازديدترين اخبار از استان
بوشهر
  • هيچ خبري موجود نيست

در جريان گفتمان هاي ديني ايام فاطميه اتفاق افتاد

مشارکت 10 هزار مخاطب جوان در جلسات گفتمان ديني تبليغات اسلامي دشتستان

در ايام سوگواري دهه فاطميه 10 هزار نفر از اقشار مختلف مردم در جلسات گفتمان هاي ديني که به شکل همايشي به همت تبليغات اسلامي برگزار شده بود شرکت کردند.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان بوشهر، رئيس اداره تبليغات اسلامي دشتستان اظهار داشت: به همت امور فرهنگي و هيئات مذهبي وابسته به تبليغات اسلامي در دهه فاطميه بيش از 18 جلسه گفتمان ديني در مدارس، مساجد و حسينيه هاي شهرستان با حضور روحانيون و اساتيد دانشگاه برگزار شد.

حجت الاسلام محمودي نيا در ادامه با اشاره به استقبال چشمگير مخاطبان از اينگونه جلسات گفت: بر اساس پالايش آماري و بررسي فرم‌هاي پرسشنامه‌اي در جلسات گفتمان 10000 نفر از مباحث مطرح شده در موضوعات مختلف استفاده کرده‌اند.

رئيس اداره تبليغات اسلامي دشتستان ادامه داد: استفاده از تجربيات مبلغين و مبلغات بومي، مشارکت اساتيد برجسته دانشگاه هاي آزاد، پيام نور و مسئولين فرهنگي دانشکده کشاورزي شهرستان از نکات بارز اين گفتمان ها بود.

حجت الاسلام محمودي نيا 1 ارديبهشت 92 بررسي زندگينامه حضرت فاطمه و سيره امامت، ولايت مداري و اخلاق، عفاف و حجاب را از موضوعات مطرح شده در اين گفتمان ها ذکر کرد.

دوشنبه 2 ارديبهشت 1392 - 10:13
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری